2737
2739

دخترخواهرم اوتیسمه شدیده ۱۳ سالشه

پرخاشگره تو خونه یهوو عصبی میشه جیغ میزنه وسایل خونه رو پرت میکنه میشکنه

دراتاقو محکم میکوبه بهم

همسایه ها اعتراض میکنن بعد شروع میکنه به جیغ زدن باباش رفت زد توصورتش ایتقد زده کبوودشده🖤😔بمیرم براش خیلی غصه میخوریم براش ولی

خیلی غیرقابل کنترل شده

همش تقاضا داره هر روز کیک تولد و شمع و غیر میخواد کلی خرج میزاره .. خونشون آشغاال دونیه چون همش کثیف کاری میکنه

یه خواهرکوچیکتر ۶ساله هم داره بعضی موقع ها اگه کاری خطرناک بخواد انجام بده جلوشو بگیرن میره اونو میزنه😔توخونه از عمد دستشویی میکنه

مشکل دندوناشم هستن

همش درحال شیرینی خوردنه دندوناش خرابن نمیزاره ازش عکسopg بگیرن  برا دندوناشم یه مصیبت بزرگ دارن.فکنم بیشتر جیغاش به خاطر دندوناشم باشن😭حالا قراره بیهوشش کنن که مشکل دندوناشو درست کنن همش درحال شیرینی خوردنه

کلا خواهرم یه ثانیع ارامش نداره همیشه شلخته و مضطرب 

نمیدونیم چیکارکنیم امروز به خواهرم گفتم بزارش یه بهزیستی جایی ...ولی بعدش خودم همش ناراحت بودم که این حرفو زدم😔تو اهواز فک نکنم جاایی خوب باشه برای بچه ها اوتیسم

این شوهرر عوضیش هم با این کارش بدجور ناراحتمون کرده 

نمیدونم چیکارکنیم براش

خدایا چرا خدایا چرا این بچه ها رو میاری

تاپیکتون تکراریه.متاسفم کاری از ما برنمیاد خدا کمکش کنه هدایت شه پدره بچه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
2706