2737
2739

چهار ماه بعد عقدمون رفت خدمت 

یکماه دیگه تموم میشه 

و من نمیدونم چطوری دوسال تحمل کرذم فقط خدا میدونه چه روزا و شبایی گریه کردم از دوری 

بی پولی و و 

از خانوادش که بمن میگفتن چرا سرکار نمیری و ..

و قلبی که هیچوقت این حرفارو یادش نمیره اما مهم اینه که نامزدم از خودگذشتگی هامو دید💔❤️

حقوق میدن به سرباز ها..

بعدم مگه بجه ای الکی گریه زاری میکردی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

خب چرا وقتی میشه دوران عقد شیرین و خوب و خوش و روابط محترمانه داشت و لذت برد 

خودمونو خوار و ذلیل کنیم و زجر دوری بکشیم ؟؟؟؟

عاقلانه نیست بنظرم‌

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا وقتی میشه دوران عقد شیرین و خوب و خوش و روابط محترمانه داشت و لذت برد  خودمونو خوار و ذ ...

وقتی کسیو دوس داشته باشی اسن کارو میکنی..

اره میدونم کار اشتباهی بود بنظرت شاید

اما واقعا دوستش دارم هنوزم 

2731
سه ماه ندیدمش کاش فقط دوری بود  خیلی مشکلات داره این جور ازدواجا

خسته نباشی حالا 3 ماه چیه ک شما اینجوری میکردی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
وقتی کسیو دوس داشته باشی اسن کارو میکنی.. اره میدونم کار اشتباهی بود بنظرت شاید اما واقعا دوستش دا ...

من نمیگم با کسی دیگه

واسه همونی که دوسش داشتی صبر میکردی 

دندون رو جیگر میذاشتی سربازیش رو بره تموم کنه

یکم کار کنه سرمایه اندک جور کنه

خودتم پس انداز میکردی

بعد با عزت و احترام میومدن خاستگاریت میبردنت

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
2738