2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
انشالله.لیزر؟؟؟نتیجه رو ب منم بگیذ.اسکار جوشتون چجوریع؟

آره لیزر co2

باشه حتما ظاهرا یکی دو ماه طول میکشه نتیجه ش مشخص شه 

فرورفته س خیلی عمیق نیس سطحی ان جوری که تو هوای مرطوب یا وقتی از خواب پامیشم انگار هیچی نیس یکمی ام قرمزی دارن

آره لیزر co2 باشه حتما ظاهرا یکی دو ماه طول میکشه نتیجه ش مشخص شه  فرورفته س خیلی عمیق نیس سط ...

انشالله نسوزونه.اگه دکتر کاربلد نباشه ممکنه پوست بسوزه.مزاقبتای بعدشم خیلی مهمه.من بهتون درخواست دوستی میدم اگه دلتون خواست قبول کنید.منم در همین حد اسکار جوشام

انشالله نسوزونه.اگه دکتر کاربلد نباشه ممکنه پوست بسوزه.مزاقبتای بعدشم خیلی مهمه.من بهتون درخواست دوس ...

انشالله خدا خودش مواظبم باشه 

توکل به خدا دکترم دکتر خوبیه من برای جوشام پیش یه دکتر دیگه که الان کاناداس ویزیت میشدم اون بهم این دکترو معرفی کرد 

با یکی دوتا از مریضاشم صحبت کردم ناراضی نبودن

باشه اوکیه

شما تا حالا کاری نکردین براشون؟ 

انشالله خدا خودش مواظبم باشه  توکل به خدا دکترم دکتر خوبیه من برای جوشام پیش یه دکتر دیگه که ا ...

انشالله ک عالی پیش میره منم ن تصمیم دارم انجامش بدم باید ی دکتر خوب پیدا کنم.شما کدوم شهر دکترتون؟

2740