2737
2734
عنوان

کادوی تولد واسه دخترم چی بخرم؟؟

24 بازدید | 4 پست

دخترم۳خرداد تولد۵ سالگیشه و ۶ خرداد تولد یک سالگی پسرم،نمیدونم چی بگیرم واسشون؟خودم فکر کردم دخترمو ببرم تو اسباب بازی فرشی بگم خودت انتخاب کن

آره همین کارو کن 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسکوتر واسه دخترت اگه ندارع خوبه میتونی میز صندلی هم بگیری از این کوچیک ها که طرحدار هستن تا ۸ ۹سال ...

من نظرم اینه که اسکوتر چندکاره بکیریم از اون مدلی که حالت کالسکه میشه و میشه واسه پسرمم استفاده کنیم،شوهرم میگه اسکوتر برقی بگیریم،اما من فکر میکنم اسکوتر برقی واسه این سن زوده

2731
من نظرم اینه که اسکوتر چندکاره بکیریم از اون مدلی که حالت کالسکه میشه و میشه واسه پسرمم استفاده کنیم ...

اسکوت برقی بله زوده

چند کاره نمیدونم چطوره.اما یه چیز که هسن بهتره مشترک برای دوتا بچه نگیری چون بزرگه حس خوبی نمیگیره از این موضوع