2737
2734

دوستان الان که خانم تهرانی نیستن.مث اینکه فردا صبح هستن.بیاید همین الان یه ساعت مشخص کنیم که فردا صبح همه داخل یه تاپیک حاضر شیم خانم تهرانی رو تگ کنیم.اینجوری فایده ای نداره هرکدوم پراکنده شیم.

فردا ساعت ۱۰و نیم صبح چطوره؟

هرکسی میشناسید داخل سایت تگ کنید تا برنامه بریزیم برای فردا

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چی شده من نمیدونم 

اسی این پیامو با اجازت محض اطلاع دوستان گذاشتم💚

توجه توجه🚫

ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث میشیم خانم مونا تهرانی کسب درامد بالایی داشته باشن✅️

اما متاسفانه به حقوق ما کاربرا اصلا احترام نمیزارن❌️

۱- شرایط حذف تاپیک تغییر کرده❌️

۲-شرایط تعلیق ها تغییر کرده❌️

۳-حذف تاپیک به عهده خودمون نیست❌️

اصلا اینا به یک کنار که یه چیز مفید وارد نکردن که هیچ این سایتو بدتر کردن

لطفا لطفا لطفا لطفا به عنوان یه کاربر که به شما احترام نمیزارن تاپیک نزنید،پست نزارید .

این متن رو کپی کنید و توی تاپیکا بزارید تا همه متوجه بشن

اینجا پادگان نیس،ی کوچولو تحمل کنین تاپیک نزنین مگر ضروری،ک تبلیغاتشون خاک بخوره بفهمن اینجا باوجود ما سایته و باید ب حقوق ما احترام بذارن

😂الان توجه میکنه 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2740

ابرو ابرو ابرومون بردید توپ تانگ فشفشه دسترسی باید باز بشه ابرو ابرو ابرومون بردید توپ تانگ فشفشه دسترسی باید باز بشه ابرو ابرو ابرومون بردید توپ تانگ فشفشه دسترسی باید باز بشه ابرو ابرو ابرومون بردید توپ تانگ فشفشه دسترسی باید باز بشه ابرو ابرو ابرومون بردید توپ تانگ فشفشه دسترسی باید باز بشه ابرو ابرو ابرومون بردید توپ تانگ فشفشه دسترسی باید باز بشه ابرو ابرو ابرومون بردید توپ تانگ فشفشه دسترسی باید باز بشه ابرو ابرو ابرومون بردید توپ تانگ فشفشه دسترسی باید باز بشه ابرو ابرو ابرومون بردید توپ تانگ فشفشه دسترسی باید باز بشه ابرو ابرو ابرومون بردید توپ تانگ فشفشه دسترسی باید باز بشه ابرو ابرو ابرومون بردید توپ تانگ فشفشه دسترسی باید باز بشه ابرو ابرو ابرومون بردید توپ تانگ فشفشه دسترسی باید باز بشه

یگانه خانوم من به دعای نینی سایتی ها اعتقاد دارم دعا کنید بمیرم 😘💛  یه خردادی مودی  

جمع شیم چیکار کنیم چی میشه اون تاپیک پر بازدید به کجا رسید 

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
چی شده من نمیدونم 

تاپیک قبلیم نه قبل تریش رو بخون(دلیل اعتراض کاربرا)

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706