2733
2739
عنوان

محجبه ها ی سوال؟؟؟

376 بازدید | 22 پست

خانوما به نظرتون اینکه رنگ جذاب بپوشی باچادردرتضادنیست؟

اینکه آرایش کنی باچادر؟؟؟

چه رنگایی جذاب وخوبن برای ی محجبه؟

چه رنگایی جیغن ونامناسب؟؟

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.

من شخصاً با آرایشو رنگ جیغ زیر چادر مخالفم🤷🏾‍♀️

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا فکر میکردم ارایش با چادر در تضاده 

ولی جامعه داره به سمتی میره که ارایش داره به نظافت تبدیل میشه 

انگار جامعه بدون ارایش بودن رو شلختگی در نظر میگیره 

نظر شخصی منه،نمی دونم درسته یا اشتباه میکنم

2728

رنگهای مثل قرمز جیغ نارنجی این طور رنگا جلب توجه می‌کنه آرایشم اگه خیلییییی کم و در حد عادی باشه فکر نکنم مشکلی داشته باشه و اینکه رنگهایی مثل کرمی آبی روشن قهوه‌ای طوسی یاسی فکر‌کنم انتخاب خوبی باشن

من معمولا شال و روسری سبز و آبی و کرم تیره و روشن میپوشم، آرایشم کمه چون سفیدم و چشمام رنگیه بدون آ ایش اصلا رنگ ندارم برای همین یه ضد آفتاب و یکم ریمل و رژ میزنم که واقعا رژم معلوم نیست زیاد

آرایش نباید باشه 

و روسری رنگی ملایم خوبه

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
مبنای لباس پوشیدنتو رضایت درونی خودت قرار بده نه مذهب و فرموده های بیرونی

من به نظرم اونطوری بهتره.البته همراه بامنطق🙂

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
2740

من ی محجبه هستم زیر چشام همیشه کانسیلر میزنم و ی کوچولو بین دو ابروم اخه بقیه پوستم اوکی هست.

ریمل خیلی کم سر مژه فقط

رژم ی صورتی ملایم میزنم بعد با دستمال چند بار روش ضربه نیزنم طبیعی شه همین

زندگی  زیباست   ای زیبا    پسند

بنظرم کسی که حجابش فاطمیِ

باید همه چیش فاطمی باشه

آرایش بنظرم با حجاب فاطمی نمیخونه

برای بچه هایی که از نوشتن انشا بیزارند🌙https://t.me/Screenwriter99(انشاهایی با موضوع های مختلف از سناریو های ذهن خودم❤️😎😂

عزیزم من خودم آرایش میکنم اما ملایم

کرم پودر و رژ و ریمل 

و اینکه رنگهای شاد بپوشی چ اشکالی داره اتفاقا با چادر قشنگ میشه اما خیلی جیغ نباشه منظورم اینه خیلی پر رنگ نباشه

مثلا قرمز یا زرد و نارنجی و صورتی پررنگ نباشه 

فلسفه حجاب یعنی جلب نکردن نگاه نامحرم 

پوشیدن لباس رنگی رنگی و آرایش نگاه نامحرم رو کامل به خودش جلب می‌کنه 

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....
مبنای لباس پوشیدنتو رضایت درونی خودت قرار بده نه مذهب و فرموده های بیرونی

وا

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
2706