2737
2734

ان تی  بالای ۹۰ درصد درسته

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دستگاه تناسلیش تو ان تی مشخص نیست اکثرا شانسی میگن

اخه بمنم گفت احتمال زیاد دختر.بالا۹۰ درصد میخوام ببینم از کجا میگن

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
2738
منم ان تی رفتم سه ماهگی بهم گفت دختره صد در صد. برو خرید منتظرم انومالی برم ببینم چی میگن بهم

کی میری انومالی؟ میشه عکس سونو رو بفرستی

اخه بمنم گفت احتمال زیاد دختر.بالا۹۰ درصد میخوام ببینم از کجا میگن

والا دورواطرافم هرکی رفته ان تی با انومالی یکی نشده به منم گفت شبیه دختره ولی میترسم برم انومالی بگن پسره فرق نمیکنه ها ولی یکم دل بستم به دختر بودنش

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا دورواطرافم هرکی رفته ان تی با انومالی یکی نشده به منم گفت شبیه دختره ولی میترسم برم انومالی بگن ...

بستگی ب جایی ک میری هم داره عکس سونو تو بفرست اگه داری ببینیم

2706