2737
2734

انقد از خودم تعریف کردم ک کوکو درست کردنم پنج ستاره .. خبلی خوشمزه میشن و چحوریه و اینجوریه.. اونم همش وا رفتت.. خیلی بد شکل و بدمزه شد اولین باربودد اینجوری میشد.. دیگ طفلک خورد گفت خوشمزه بود و دستت دردنکنه ولی هر لقمه ک میخورد یه لیوان اب پشت بندش میخورد 😭😭 اشپزخونه هم همه ظرفا کثیف کردم😥

از کوکو ها ک نشد عکس بگیرم و گند کاری های آشپزخونه رو ببینید

یه دستور کوکو یا کتلت خوب با سینه مرغ هم بگین❤️اگه یاد دارین

همینه که همیشه همینه.. :)بِه دِل نَگیرین.. میگیرینَم بِگیرین🕸️

خوب شد یکم از اعتماد به سقف ت کم میشه🤣🤣

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
خوب شد یکم از اعتماد به سقف ت کم میشه🤣🤣

وای نگو.. اولین بار بود کوکو واسش درست میکردم.. طفلک بغض کرده بود🤣😢❤️

همینه که همیشه همینه.. :)بِه دِل نَگیرین.. میگیرینَم بِگیرین🕸️

داستان عروس تعریفی شدی

اشکال نداره شما که میگی کوکوهات خوبه یبار سر حکصله درست کن 

سینه مرغ پیاز سیر ادویه اینارو میکس کن سرخ کن میتونی سوخاری هم کنی بزن سرآشپر پاپیون 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2706