2737
2734
عنوان

پسرا چندسالگی میرن سربازی؟

80 بازدید | 16 پست

چطور طرف ۲۴ سالشه رفته خدمت؟

چون رفته دانشگاه و ادامه تحصیل داده؟

کلا چجوریه یکی بگه

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بخدا یه دست صدا نداره بیا صدای همدیگه باشیم با هر پست ما میلیون ها پول توو جیب این مسئول و مدیر سایت میره بعد اصلا به حق ما کاربرا احترام نمیذارن 

⛔🔴⛔🔴⛔🔴⛔🔴⛔🔴⛔🔴⛔🔴⛔🔴⛔🔴⛔

ما میاییم سوال شخصی میپرسیم داستان زندگیمون میگم نیاز به راهنمایی داریم عکس شخصی میذاریم ولی نمیتونم پاک کنیم حتی یه گزینه حذف وجود نداره اگه شناسایی بشیم آبرومون میرهههههه 🚫🔴🚫🔴🚫🔴🚫🔴🚫🔴

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2728
از ۱۸ سالگی میشه رفت

چرا اون طرف من الان ک ۲۴ سالشه خددمته

از کحا بفهمم چقدر دیگه داره

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
2740
آره رفته دانشگاه 

خب دانشگاهش ۲۲ سالگی اگه تموم شه یعنی ۲۲ رفته سربازی تا ۲۴؟ 

پس چرا تموم نشده؟

مثلا ممکنه تا ۲۲ درسش تموم شه بعد ۲۴ سالگی بره خدمت؟

برن دانشگاه تا تموم شه نمیرن ولی دراصل ۱۸

دانشگاهش ۲۲ سالگی اگه تموم شه یعنی ۲۲ رفته سربازی تا ۲۴؟ 

پس چرا تموم نشده؟

مثلا ممکنه تا ۲۲ درسش تموم شه بعد ۲۴ سالگی بره خدمت؟

خب مشغول تحصیل بوده لابد ازش بپرس خو

گفت یکم دیگه مونده منم روم نمیشه بپرسم

خب دانشگاهش ۲۲ سالگی اگه تموم شه یعنی ۲۲ رفته سربازی تا ۲۴؟  پس چرا تموم نشده؟ مثلا ممکنه تا ...

شاید دیر تر رفته دانشگاه 

پسرا بعد کنکورشون یک سال وقت دارن

تا قبل ۲۰ سالگی باید برن سربازی 

اونی که انتخاب می‌کنه می‌ره دانشگاه 

و اونی که نمی‌خواد یک راست می‌ره سربازی 

دو راه بیشتر ندارن 

چند سالگی رفته سربازی ؟

ما باور کرده ایم که خداوند ما را از بالا میبیند. اما او در واقع از درون مینگرد ❤️...
2706