2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توجه توجه🚫

ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث میشیم خانم مونا تهرانی کسب درامد بالایی داشته باشن✅️

اما متاسفانه به حقوق ما کاربرا اصلا احترام نمیزارن❌️

۱- شرایط حذف تاپیک تغییر کرده❌️

۲-شرایط تعلیق ها تغییر کرده❌️

۳-حذف تاپیک به عهده خودمون نیست❌️

اصلا اینا به یک کنار که یه چیز مفید وارد نکردن که هیچ این سایتو بدتر کردن

لطفا لطفا لطفا لطفا به عنوان یه کاربر که به شما احترام نمیزارن تاپیک نزنید،پست نزارید .

این متن رو کپی کنید و توی تاپیکا بزارید تا همه متوجه بشن

2731
نمیدونستم چجوری نوشته میشه فقط شنیده بودم حالا راسته یا دروغ؟منم گاهی وقتا ی همچین حس هایی دارم

اره گلم ذرع جاییه که حتی اعتقاداتمونم انتخاب میکنیم وشغل وغیره ولی بعد دنیا اومدن باتوجه به شرایط عوض میشه 

اره گلم ذرع جاییه که حتی اعتقاداتمونم انتخاب میکنیم وشغل وغیره ولی بعد دنیا اومدن باتوجه به شرایط عو ...

من خیلی این اتفاق برام میفته شما چی؟

زیاد که خوب باشی باید بعدش ثابت کنی خر نیستی  
یعنی چی؟

از ذره میاد ما مثل یک ذره درجهان درگردش بودیم شده تاحالا یه کشوریازبان رو ناخوداگاه خوشت بیاد یا کلمات یک زبان رو که تاحالا اموزش ندیدی به زبون بیاری یا یک صحنه ومکان برات تکراری باشه؟

فک کنم ب اون میگن عالم زر 

اون یه افسانه است ساختن واسه ادمایی ک بدبختی میکشن ک بگن خودت قسمتت رو قبول کردی.

خود من ب شخصه غلط کردم ک قبول کردم بیام این دنیا

تناسخ رو بیشتر قبول دارم با وجود این همه سختی ک کشیدم. حتما توی زتدگی قبلی ادم بدی بودم ک این همه بلا سرم اومد

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
2706