2733
2739

نمتونم جلوش لباس کاستوم و... بپوشم و اصلا اعتماد بنفس ندارم و همش باید تو تاریکی و.... بخاطر ترک های باسنم خیلی اعتماد بنفسمو از دست دادم چیکار کنم ۰😔خیلی اذیتم

توجه توجه🚫

ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث میشیم خانم مونا تهرانی کسب درامد بالایی داشته باشن✅️

اما متاسفانه به حقوق ما کاربرا اصلا احترام نمیزارن❌️

۱- شرایط حذف تاپیک تغییر کرده❌️

۲-شرایط تعلیق ها تغییر کرده❌️

۳-حذف تاپیک به عهده خودمون نیست❌️

اصلا اینا به یک کنار که یه چیز مفید وارد نکردن که هیچ این سایتو بدتر کردن

لطفا لطفا لطفا لطفا به عنوان یه کاربر که به شما احترام نمیزارن تاپیک نزنید،پست نزارید .

این متن رو کپی کنید و توی تاپیکا بزارید تا همه متوجه بشن

من همون زنیم که میترسم ، هیچ وقت نتونم عشق واقعی رو تجربه کنم ... ❤️‍🩹 کاربری دست ۲ خانم میباشد : ستاره و مریم 🤞🥰

🚫توجه توجه🚫

ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث میشیم خانم مونا تهرانی کسب درامد بالایی داشته باشن✅️

لطفا لطفا لطفا لطفا به عنوان یه کاربر که به شما احترام نمیزارن تاپیک نزنید،پست نزارید .

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
2740

فکر کنم تنها کسی که ترک های بدنی رو دوست داره منم 

بنظرم خیلی خوشگلن ... من یکمی رو بازوهام دارم یکمی روی رونام از نظر خودم خیلی جذابن همسرم تا حالا حتی متوجهشون هم نشده 

این چیزا مهم نیست دختر خوب ... جذابیت از انرژی آدمها بیرون میزند نه بدن و چهره

توجه توجه🚫

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
🚫توجه توجه🚫 ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث م ...

شما خودتون هم دارید پست می‌دارید الان عزیزم 

اگر هدفتون اینه یه گروه تشکیل بدید صد نفر هم عضو داشته باشه در روز میشه ۶۰۰تاپییک با یه محتوای اعتراضی و ثابت ... 

لباس کاستوم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟    

کلا لباس زیر فانتزی. پرستاری، خلبانی، پلیسی و هر نوع دیگه ای

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

مگ ترک داشتن چیه بابا 

مگ خودش بی نقصه؟

هیکلت خوب باشه مرد ب ترک اهمیت نمیدن

منم تو بارداری یکم ترک خوردم  ولی طبیعیه دیگه،اندامتو خوشکل نگهدار

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
2706