2733
2739

کسایی که روتین پوستی دارین 

بگین از چه تونر و ابرسان و شوینده ای استفاده میکنین؟؟راضی هستین؟ 

از چه ماسک مویی استفاده میکنین؟راضی هستین؟

خلاصه هرچی تجربه دارین بریزین وسط 

تونر ویتالیر 

ابرسان نوآکنه 

فوم شستشو درمالیفت 

اسکراب شون 

ماسک مو لافارر 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
تونر ویتالیر  ابرسان نوآکنه  فوم شستشو درمالیفت  اسکراب شون  ماسک مو لافارر& ...

از ماسک مو راضی هستی؟ چند وقته استفاده میکنی؟ 

من ابرسان ژنو استفاده کردم سه ماه خیلی راضی بودم الان تموم شده صورتمو روشن کرد لک هام رو برد و جوش هامم کامل از بین برد 

تونر چی راضی هستی ؟ مدت استفادت چقدر بوده؟ 

2738