2733
2734
عنوان

قرص بوسپیرون و کنکور🤕

161 بازدید | 12 پست

سلامم کسی قرص بوسپیرون مصرف کرده؟؟

دکتر گفت ۲ هفته دیگه اثر میذاره 

۳ روزه مصرف میکنم واقعا حالمو بد کرده دم به دقیقه گریه میکنم و ناامیدم به خاطر قرصه؟؟

*برا استرس کنکور تجویز کردن آرامبخشه...

خانم دکترِ آینده •••♡میرَقصانَم‌ زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم♡
عجیبه منم ترسیدم برم سمت قرص حالم بدتر بشه

برا قلبم رفتم دکتر تپش قلب شدید داشتم پروپرانولول داد با این قرص پروپرانولول خوبه ولی این هنوز اثر نذاشته حالمم بدتر شده اگه قراره تا ۲ هفته اوکی بشم که قطع نکنم اگه نه قطع کنم بره‌‌‌‌....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کنکور چی داری عزیزم؟  بیشتر این قرصا رو واسه کنکور سراسری تجویز میکنن ولی مصرف نکنی بهتره

کنکور سراسری تجربی ۳ روز مصرف کردم انقدر از لحاظ روحی ریختم بهم که قطعش کردم کلا کارم شده بود گریه💔

کنکور سراسری تجربی ۳ روز مصرف کردم انقدر از لحاظ روحی ریختم بهم که قطعش کردم کلا کارم شده بود گریه💔

عزیزم حتمااااا با نظر پزشک مصرف کن این داروهایی که تبلیغ میکنن اکثرا مناسب نیس در موارد خاص تجویز میشه

عه تجربی؟

فکر کردم پزشکی و داری مصرف میکنی واسه این پرسیدم

امیدوارم موفق باشی که❤

2740
عزیزم حتمااااا با نظر پزشک مصرف کن این داروهایی که تبلیغ میکنن اکثرا مناسب نیس در موارد خاص تجویز می ...

چشم مرسی عزیزدلمممم 

نه هنوز اگه خدا بخواد انشالله ورودی ۱۴۰۳ پزشکی یا دندان میشم((: مرسیییی❤

اگه قرص اعصاب و استرس هست تا دوهفته طول میکشه اثرش 

بله دکتر هم گفتن همینو ولی تا اون ۲ هفته تموم شه منم از استرس ناشی از عوارض اولیش تلف میشدم قطع کردم😅💔