2737
2734

لطفا اگر کسی میدونه بهم بگه؟ ممنون

بعد من ارشد بهداشت محیط دارم میخوام آزمون بدهم برای پرستاری اشتباه نیست علاقه دارم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه زمانی؟  من برای 1404 میخواهم آزمون بدهم میشه سال آینده امتحان بدهم؟

خرداد

در اصل هم باید همون ۴۰۴ امتحان بدین امسال نمیشه.

ضمنا باید هم یازدهم و هم دوازدهم رو شرکت کنید

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2738
خرداد در اصل هم باید همون ۴۰۴ امتحان بدین امسال نمیشه. ضمنا باید هم یازدهم و هم دوازدهم رو شرکت کن ...

منظورتون چیه؟ 

درسای قدیم برام حساب نمیشه؟ مثلا سوم دبیرستان قدیم و پیش دانشگاهی قدیم؟ یا یابد هر دو رو سال آینده امتحان بدهم هم یازدهم هم دوازدهم؟ 

من علاقه دارم  به نطرتون اشتباه نیست؟  خرداد سال آینده امتحان بدهم اشکالی نداره؟ برای کن ...

اگه علاقه داری ابدا اشتباه نیست

بمونی برای سال اینده باید یازدهم رو هم سابقه ایجاد کنی اگه میخدای ۱۴۰۴ کنکور بدی حتما دوازدهم رو الان ایجاد سابقه کن سال بعد یازدهمو

خانم دکترِ آینده •••♡میرَقصانَم‌ زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم♡
من پارسال کنکور دادم سه بار شهریور دی و خرداد میشد ترمیم کرد،امسال اطلاعی ندارم...نظر من اینه که برن ...

چرا برنگردم؟ دلیلی‌ چیه؟ 

هم یازدهم و هم دوازدهم باید آزمون بدهم؟ 

چون حسرت پرستاری رو دارم 

منظورتون چیه؟  درسای قدیم برام حساب نمیشه؟ مثلا سوم دبیرستان قدیم و پیش دانشگاهی قدیم؟ یا یابد ...

خیر باید مجدد شرکت کنید.

اگ بمونید تا ۴۰۵ باید دهم رو هم بعلاوه این دوپایه شرکت کنید

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
اگه علاقه داری ابدا اشتباه نیست بمونی برای سال اینده باید یازدهم رو هم سابقه ایجاد کنی اگه میخدای ۱ ...

من میخوام همه رو خرداد آینده امتحان بدهم هم یازدهم و هم دوازدهم امکانش هست؟ 

منظورتون از ایجاد سابقه چیه؟ 

ببین درسای سوم دبیرستان من امتحان نهایی هاش خوب شدم فقط میخوام پیش دانشگاهی امتحان نهایی بدهم به نظرتون میشه؟ 

من سال 90 بودم الان با قوانین جدید آشنایی ندارم 

خیر باید مجدد شرکت کنید. اگ بمونید تا ۴۰۵ باید دهم رو هم بعلاوه این دوپایه شرکت کنید

فقط دروس نهایی پایه دهم یا همه درسای پایه دهم رو؟ 

من میخوام همه رو خرداد آینده امتحان بدهم هم یازدهم و هم دوازدهم امکانش هست؟ 

منظور این کاربر از ایجاد سابقه چیه؟ 

ببین درسای سوم دبیرستان من امتحان نهایی هاش خوب شدم فقط میخوام پیش دانشگاهی امتحان نهایی بدهم به نظرتون میشه؟ 

من سال 90 بودم الان با قوانین جدید آشنایی ندارم 

من میخوام همه رو خرداد آینده امتحان بدهم هم یازدهم و هم دوازدهم امکانش هست؟  منظورتون از ایجاد ...

الان پیش دانشگاهی و سال سوم نداریم دوازدهم و یازدهم داریم و دهم داریم برا دبیرستان 

جفتشو نمیتونی تویه سال امتحان بدی 

هرسال اجازه داری برای یه پایه ایجااد سابقه کنی و ایجاد سابقه هم یعنی همین امتحانای نهایی خرداد رو دادن 

خانم دکترِ آینده •••♡میرَقصانَم‌ زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم♡
2706