2733
2739
عنوان

آزمون دبیری آموزش پرورش

324 بازدید | 30 پست

سلام برای آزمون استخدامی هیچ کسی تو سایت ثبت نام نکرده یعنی؟ 

ثبت نام نکردین یا نمیخواین ساعت مطالعه و روشتون لو بره 

خیالتون راحت من نخوندم😅

اومدم اینجا روحیه بدین 

حدود 30 روز دیگ زمان مونده بنظرتون میتونم موفق بشم اگه کسی از این آزمون تجربه ای چیزی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من پرورشی دارم ۱۴هیچی نخوندم 

آموزگاری هم شرکت کردم تقریبا سی روز خوندم  هفتاد درصد منابع هم تمام نکردم سوالات مفهومی بود و با خلاصه نتیجه نمیگیری

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
من پرورشی دارم ۱۴هیچی نخوندم  آموزگاری هم شرکت کردم تقریبا سی روز خوندم  هفتاد درصد منابع ...

آخه ما منبع اصلی هم بخونیم مثلا برای تربیتی وفنون هیجی نمی‌فهمیم چون رشتم ن کاملا غیر مرتبطه من نکات مهم فقط میخونم

2740
آخه ما منبع اصلی هم بخونیم مثلا برای تربیتی وفنون هیجی نمی‌فهمیم چون رشتم ن کاملا غیر مرتبطه من نکات ...

همون تربیتی من نکات مهم خوندم باورت میشه هیچ تستی نتونستم بزنم چون سوالات مفهومی باید کل جمله خونده باشی که بتونی جواب درست پیدا کنی 

کل منابع نخون مثلاً اسناد بالا دستی کامل بخون 

معارف آسونه کامل بخون درسی که می‌دونی سخته بزار کنار 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
همون تربیتی من نکات مهم خوندم باورت میشه هیچ تستی نتونستم بزنم چون سوالات مفهومی باید کل جمله خونده ...

همزمان تست هم میخوندی آخه من ی خلاصه میخونم کنارش تست میزنم ببینم سوالات چجوریه ولی معمولا هموناست 

رشتتون رو برای ابتدایی میخوان وخیلی هم طرفیت داره ولی دبیری خیلی ظرفیتش کمه

من هنوز دانشگاه دارم میخونم ولی میخواستم بدونم توی آزمونهای استخدامی چطوریه و چقد میگیرن چون درمورد رشتم یکم دارم پشیمون میشم:)

همزمان تست هم میخوندی آخه من ی خلاصه میخونم کنارش تست میزنم ببینم سوالات چجوریه ولی معمولا هموناست&n ...

نه من دانشگاهم پیام نور بود تو تست زنی مشکل نداشتم 

گاهی اوقات که کانال ها آزمون آنلاین میزاشتن تست هاش میزدم 

خود موسسات اخرهای آزمون میگن همه منابع نخونی ولی تو چند تا کتاب خودتون قوی کنی که بدونید صددرصد سوالات درست جواب میدید اینجوری احتمال قبولی بیشتره

2706