2733
2734

هنوز دانشجو نشدم ولی فکر میکنم زندگی کردن تو خوابگاه واقعا سخت باشه 

شما راضی هستین ؟خوش میگذره 

یه کم از جوّش تعریف کنید 😅😘

🥀🥀🥀🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه ادم‌ سخت گیر و وسواسی هستی  

یک‌روز خوابگاه صدسال برات

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2731

من و خواهرم خوابگاهی بودیم

هم دوره لیسانس هم ارشدهامون

جواش خداروشکر خوب بود

هم اتاق ها تمیز و هم دوستای خوبی پیدا کردیم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2740

من خیلی وسواسی ام نه تنها برای وسایل و تمیزی

برای سر و صدا و نور و اینا هم منظورمه 

فک کنم قراره خیلی اذیت بشم😑😂

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
اصلا جو خوبی نداره هرچی هم بلد نیستی یاد می گیری من یه ترم بودم بعدش خونه گرفتم داداشم هم اومد پیشم

جددی😢حالا خوبه شما برادرتون اومد کنارتون من چیکار کنم وقتی رفتم دانشگاه ...همش احساس میکنم جو خوابگاه سنگینه برام .یجورایی چون مدت زیادی تنها بودم نمیتونم با ۴ ۵ تای دیگه تو یه اتاق بلشم اصلا تصورشم مزخرفه

🥀🥀🥀🥀
من خیلی وسواسی ام نه تنها برای وسایل و تمیزی برای سر و صدا و نور و اینا هم منظورمه  فک کنم قر ...

دقیقا منم همین مدلی ام 😂از الان غصه ام گرفته و چون زیاد اجتماعی نیستم میترسم جو خوابگاه غیر قابل تحمل باشه برام😅

🥀🥀🥀🥀
دقیقا منم همین مدلی ام 😂از الان غصه ام گرفته و چون زیاد اجتماعی نیستم میترسم جو خوابگاه غیر قابل تح ...

هم بستگی به شهرش داره هم رشته هم کسایی که قراره باهامون باشن

ایشالا که تو همه موارد خوب باشه برامون😂

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2706