2737
2734
@مونا_تهرانی    

@niniyar_3    

@niniyar_5    

@niniyar_1    

سلام به خانم تهرانی و نی نی یارای عزیز.

ما کاربرای سایت ازتون درخواست میکنیم که قوانین حذف کاربری و حذف تاپیک رو تغییر بدید.

با این کار شاید فکر کنید بازدید سایت میره بالا درحالی که روز به روز اعتراض کاربرا داره بیشتر میشه و خیلیا دارن از سایت میرن.حتی با محدود شدن قابلیت حذف تاپیک،کاربرا از ترسشون تعداد زیادی تاپیک نمیزنن و حتی تعداد تاپیکای سایت هم کمتر خواهد شد.خودتون نگاه کنید...کل تاپیکا شده حس ششم و ...

قابلیت حذف کاربری هم ای کاش اینطوری بود که تمام اطلاعات و تاپیکای شخص میرفت و رسما حذف کاربری میشد...خیلیا دوست دارن با یه اکانت دیگه عضو شن ولی کاربری قبلی به کل حذف شه(این واقعا یه حق طبیعی و عادی هست که هر کاربری داخل سایتای عمومی بهش احتیاج داره!)

متاسفانه جدیدا سایت خیلی باگ داره خصوصا شبا...

ما الان سال ۲۰۲۴ میلادی و ۱۴۰۳ شمسی هستیم!سایتای عمومی الان باید خیلی پیشرفته باشه!نی نی سایت یه سایتی هست که از قدیم بوده...واقعا انتظار میره الان خیلی پیشرفته شده باشه!!!
بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قبلا هم اعتراض شده بود و کلی کاربر تعلیق شدن هیچوقت همچنین قابلیتی برای کاربران فعال نمیشه چون وگرنه سایت نابود میشه و دیگه میشه عین سایتهای دیگه و فعال نیست پس الکی زحمت نکشید

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2738
قبلا هم اعتراض شده بود و کلی کاربر تعلیق شدن هیچوقت همچنین قابلیتی برای کاربران فعال نمیشه چون وگرنه ...

اتفاقا اینجوری سایت داره بدتر کاربراش رو از دست میده.

نی نی یار گفتن همه تاپیک بزنن که فردا خود خانم تهرانی بیاد بررسی کنه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
چی میشه ته این ماجرا

نی نی یار گفتن همه تاپیک بزنن تا فردا خانم تهرانی بیان بررسی کنن

اتفاقا اینجوری سایت داره بدتر کاربراش رو از دست میده. نی نی یار گفتن همه تاپیک بزنن که فردا خود خان ...

چطور نی نی یار همچنین حرفی زدن؟ مطمئنید؟ 

آخه پارسال معترضان بیشتر بودن و کاری نشد 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

حذف تایپک حق ماست

حذف حساب کاربری حق ماست

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚

چرا جدیدا نمیتونیم لینک بزاریم؟

چرا نمیشه پست رو ویرایش کرد؟

تعلیق شدن جدید هم واقعا مسخره است تمام تاپیکای طرف باقی میمونه!

تگ میشه جواب نمیده ما اصلا نمیدونیم طرف تعلیق شده جواب نمیده یا تگ رو ندیده یا نخواسته جواب بده

حدااقل حالت تعلیقی رو مثل قبل کنید

دفعه قبل اعتراض شد قرار بود بهتر شه؛ بدتر شد که🙄

الانم بدترش نکنید صلوات!!! ببخشیدا انگار فقط نشستید اونجا صبح تا شب دارید فکر میکنید چیکار کنیم حرص کاربرا رو دربیاریم؟ چیکار کنیم روز به روز از حقشون کمتر بهشون امکانات بدیم؟

راستش تصور من از شما دقیقا همینه.

@مونا_تهرانی    

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2706