2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

وای من یه بار با دوستام رفتیم گردش بعد من یه غذای محلی شمالی درست کرده بودم که خیلی خوشمزه هست نمی‌دونم چرا غذام بو گرفته بود اونجا که رفتیم همه چیزایی که آورده بودیم و گذاشتیم وسط همه متوجه بوی بد شدن من فک کردم بوی بد مال آبمیوه ای بود که دوستم آورده بود گفتم وای چه بوی بدی 🤦🤦بعد فهمیدم بو از غذای خودم بوده ضایییییععع شدم بدد 

شوهرم یبار یکی از دوستاش و زنش رو دعوت کرده بود.. دفعه اولی هم بود که میومدن خونمون 

اونا تو عقد بودن و رفته بودن خرید جهاز 

بعد دوست شوهرم گفت واسه لوازم برقی رفتیم یه مغازه طرف گفت جاروبرقی سطلی بردار

بعد سکوت کرد من سریع برداشتم گفتم وای نه جاروبرقی سطلی نخرین خیلی آشغاله . مامان من خریده ناراضیِ

بعد دوست شوهرم  یه نگاهی بهم انداخت و گفت سطلی خریدیم

هیچی دیگه از خجالت پاشدم رفتم 

تو آشپزخونه با خودم گفتم تو که همیشه ساکتی چرا یهو زرتی میای اینجوری حرف میزنی

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
2740

تازه نامزدم عید امسال خیلی شیک و مجلسی با پسر خاله مامانم که اونم تازه نازده دست دادم تازه اون بیچاره هم هل شد منم به زور دستمو میبردم جلو😑😑😑😑بخدا نمیدونم چه فعل و انفعالاتی تو ذهنم رخ داد با کی اشتباه گرفته بودمش

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜
شوهرم یبار یکی از دوستاش و زنش رو دعوت کرده بود.. دفعه اولی هم بود که میومدن خونمون  اونا تو ع ...

اخی بنده خدا 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

رفته بودم گواهی بگیرم

مربی خیلی سخت گیر بود خیلی تاکید داشت به دنده عوض کردن بدون اینکه نگاه کنی به دنده...

ی بار انقد تو عمق رانندگی بودم..

که خواستم دنده عوض کنم هرکاری میکردم تکون نمی‌خورد...

بعد دیدم جای دنده دستمو گذاشتم رو پای مربیم..

تا آخر ما باهم حرف نزدیم.‌‌

آقاهم بود...

ای خدا من چقد خل بودم...

خوبه دستم جای دیگه نخورد

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
رفته بودم گواهی بگیرم مربی خیلی سخت گیر بود خیلی تاکید داشت به دنده عوض کردن بدون اینکه نگاه کنی به ...

واااایییی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

با جمله آخرت پوکیدم🤣🤣🤣

درخواست دوستی 🚫  گفتند ایام جوانی چه قشنگ است! غم هاو شب و شاپرکش قسمت ما شد...
2706