2733
2739
عنوان

دوستی با ی دکتر

119 بازدید | 8 پست

دخترا دختر خالم تو دیوار دنبال کار میگشت ب ی آگهی رسید پیام داد بعد طرف گفت من آگهی کار زدم ولی دنبال ی دوست دخترم پزشکم دختر خالمم بهش گفت خب چطور من بهت اعتماد کنم عکس براش فرستاد عکس پیجشو فرستاد عکس خودشو آدرس محل زندگیش و کارشو....الان بهم میگه از پسره خیلی خوشم اومده برم تو رابطه باهاش واقعا من نمی‌دونم بنظر شما چکار. کنه دختره ۲۷ سالشه پسره ۳۴ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

چه آدم مزخرفی،چه شخصیت بیخودی داشته که اینجوری دنبال دوس دختره

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
بهش گفت این همه دکتر دورته چرا من بهش گفت من نمیخوام با دکتری برم تو رابطه دوست ندارم 

حتی اگه دکتر هم نخواد دختر دیگه ای وجود نداره که دکتر نباشه؟این همه دختر چرا تو دیوار؟؟اونم ندیده و نشناخته!؟😐😂

زیادی خنده دار نیس عزیزم؟😂

به دختر خالت بگو فریب نخوره و خودشو عقب بکشه ممکنه براش مشکل ساز شه

به نظر خودت یه آدم درست حسابی و تحصیل کرده و حالا به قول خودش دکتر توی دیوار دنبال دختر میگرده!؟

اینک میگ دکترم دروغ نیست چون همه چیو برا دختر خالم فرستاد... ولی منم ته ذهنم همینه ک چرا تو دیوار دنبال دوست بوده آخه 

2738
حتی اگه دکتر هم نخواد دختر دیگه ای وجود نداره که دکتر نباشه؟این همه دختر چرا تو دیوار؟؟اونم ندیده و ...

والا من عین حرفاتو زدم بهش ک چرا تو دیوار گفت ازش پرسیدم چرا اینجا گفت خب دیوار هم ی سایت دیگ مثلا تو اینستا پیدات میکردم اشکالی نبود اینجا اشکال داره گفت هر چی ازم بخوای میفرستم برات ک فکر نکنی دروغ میگم