2737
2734
عنوان

چجوری استعدادمو کشف کنم؟؟؟🤔

78 بازدید | 20 پست

اصلا نمی‌دونم تو چی استعداد دارم حس سردرگمی میکنم وقتی یکی رو میبینم تو یه چیزی خیلی مهارت داره غبطه میخورم دوست دارم مهارتم رو کشف کنم اما چجوری

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

معمولا ت بچگی با کلاسای مختلف کشف میشه ول خ ها استعدادشون و دیر می‌فهمن مث پژمان جمشیدی واقعا ب نظر من بازیگریش خوبه اما اشتباها ت فوتبال بود

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
من توی بدتدین شرایط زندگیم کشفش کردم الانم نقاشم 

چجوری؟ 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2740
چجوری؟ 

من تجربی بودم 

وقتی همه دنیا نابودم کردن توی انباری مدرسه زنگ تفریحا از رو تنهایی نقاشی میکشیدم 

و علاقمو  و استعدادمو فهمیدم 

من که گفتم یه بارون بزنه داغون میشم من هنوزم دلتنگ لحظه هامون میشم🖤
معمولا ت بچگی با کلاسای مختلف کشف میشه ول خ ها استعدادشون و دیر می‌فهمن مث پژمان جمشیدی واقعا ب نظر ...

والا من بچه هم بودم مامانم فقط کلاس زبان و مهارت های درسی می‌داشت برم اصلا هنرو جدی نمی‌گرفت که کشفش کنم الان چه کنم ؟

2706