2733
2739
عنوان

میخام برم حرم زیربارون....😍😍

208 بازدید | 37 پست

دو روزه اومدم مشهدزیارت 🥰

خیلی خیلی خوبه

جای همه دوستان خالی نایب زیاره همه دوستان هستم ان شالله امام مهربونیا حاجت همتونو بده😊

امروزم یهویی بارون گرفت دلم میخادبرم صحن ها قدم بزنم بعدبرم  حرم تا۱۱شب بشینم با امام رضا حرف بزنم 

میخاستم این حس حال خوب باشما دوستان خوبم به اشتراک بزارم😍😍😍😍

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
زیارتت قبول عزیزدلمم ،التماس دعاا❤🧸

قربونت عزیزم محتاجیم😉

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خوش به سعادتت

التماس دعا

برای خوب شدنم دعا کن

لطفا برای ازدواج خوب و به زودی ام‌دعا کنید✨یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی✨ 
2742
2740

میشه ی صلواتم برا خوب شدن حال من بفرستید ممنون

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2706