2737
2734

والا من دو سال پیش بیمارستان نیمه با هزینه زایمان شذ هفت تومن الان میگن شده سیزده تومن نیمه دولتی

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم زایمان دارم عزیزم .

میشه یکم در موردش توضیح بدی اگه حوصله داری؟

فقط اسمشو شنیدم

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
منم زایمان دارم عزیزم . میشه یکم در موردش توضیح بدی اگه حوصله داری؟ فقط اسمشو شنیدم

یه نوع بی حسی که به کمر میزنن برای اینکه دردای زایمان طبیعی و کم کنه...تواینستا سرچ کنی حتی فیلم نوع تزریقش هم میاره برات 

2740
چند هفته ای؟

۲۴ هفته ام .فعلا بچه م بریچه .نمیدونم چرخیده یا نه .

من کمر درد شدید دارم .فکر کنم این نوع زایمان بدترم کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
یه نوع بی حسی که به کمر میزنن برای اینکه دردای زایمان طبیعی و کم کنه...تواینستا سرچ کنی حتی فیلم نوع ...

خیلی تفاوت داره به نظرت ؟

آخه من تجربه زایمان طبیعی و دارم .میترسم این سری هم طبیعی باشه واژنم فرم طبیعی شو از دست بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عوارض هم داره مثل کمردرد و سردرد 

وای .

موندم چه جوری میخواد بباد بیرون 😐😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب این هزینه رو میکنی چرا یکدفعه سز نمیکنی؟ 

سز خیلی هزینش زیاد میشه چون من دلیل پزشکی ندارم برای سزارین شدن باید نزدیک سی چهل تومن بدم که فقط نامه سزارین برام بنویسه بعد هم بخیه های سزارین و نمی‌خوری دیگه خوبیش به اینه

2706