2733
2734

دانشجوی مامایی ام... احتمالا کنکور بدم😊

به نظرتون از بین مامایی و اتاق عمل، رادیو کدوم کلاس و پرستیژ بالا داره؟

خدایا عاشقتم مرسی به خاطر این همه تغییرات زیبایی که نقاشی کردی در زندگی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رادیو راحت تره  حق اشعه داره  اصلا سختی مامای و استرس مامایی نداره اصلا مسیولیت کاری خا ...

ولی ممکنه سلامتیت به خطر بیفته 

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴

اتاق عمل پرستیژ بهتری داره از نظر من 

ولی راحتی رادیو  ولی اشعه دارع

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
داخل اتاق هستن  بعدم مامایی مچ درد گردن درد استرس بالا  نیدل استیک شدن همه هست 🥲 اتاق ...

اثری که اشعه رو بدن داره رو داری با مچ درد گردن درد مقایسه می‌کنی ؟ میدونی اگه اثر بزاره چقدر خطرناکه؟ مخصوصا  بعدا تو باروری و حاملگی اش ممکنه اثر بزاره 

اتاق عمل از مامایی براش بیشتر کار هست  کلینیک خصوصی هم میتونی بره کلینیک زیبایی و ... الان که روز به روز عمل زیبایی داره زیاد میشن بازارشون با هوشبرا داغ تر میشه . وجودشون برای هر اتاق عملی هم ضروریه ارشد هم بگیره می‌تونه هیئت علمی شه هوشبری و اتاق عمل دوتا رشته ای هستن که میشه با ارشد هیئت علمی شد

2740
اثری که اشعه رو بدن داره رو داری با مچ درد گردن درد مقایسه می‌کنی ؟ میدونی اگه اثر بزاره چقدر خطرناک ...

کلینیک ک همه رشته های پیرا میتونن برن 

الان کار زیبای ک ارایشگرام انجام میدن 

و اینکه هیچ مجوزی برای کار زیبایی نمیدن حتی پزشک عمومیم پاش گیره فقط ب متخصص زیبایی ولی بدون مجوز خیلیا انجام میدن 

ولی درمورد کار اصلیشون شما حتما اطلاع دارید و میدونید در اون مورد نمیدونم واقعا ان شاالله هر کس هر جای موفق باشه

کلینیک ک همه رشته های پیرا میتونن برن  الان کار زیبای ک ارایشگرام انجام میدن  و اینکه هی ...

نه پرستار و ماما رو بیشتر بیمارستان میگیرن  حالا چه خصوصی و دولتی ماما خانه بهداشت هم می‌ره خیلی کم شهرا بزرگ اونم حالا مرکز باروری اینا باشه 

کلینیک زیبایی و کلینیک هایی که عمل میکنن ولی هر شهری  به اتاق عمل و هوشبری اجباری حضورشون یعنی چه بخوان چه نخوان نیاز دارن 

کار زیبایی منظورم عمل بینی و....  نه ژل فیلر کارای سطحی اونا که غیر مجوز انجام میدن بله خبراش میبینم چه بلایی سر مردم میارن ... 

اثری که اشعه رو بدن داره رو داری با مچ درد گردن درد مقایسه می‌کنی ؟ میدونی اگه اثر بزاره چقدر خطرناک ...

عزیزم رادیولوژیست که تو اتاق وسط اشعه ها ننشسته تا سرطان بگیره عقیم بشه.موضوعی هست به اسم حفاظت اشعه،طبق مقررات انرژی اتمی که جز با اونا هیچ مجوززی به مرکزی داده نمیشه. پس جز در برخورد مستقیم با اشعه مشکلی پیش نمیاد

کار خوبه خدا درست کنه💫

راحتی کار و تمیزی کار رادیولوژی رو بین هیچکدوم از رشته های پیرا پیدا نمیکنی.توی مراکز دولتی بصورت استخدامی از پرستاری کمتر نیرو میخوان و آزمونهاش هم دو سال اینطوری یک بار هست.ولی مراکز خصوصی تا بخوای فضا هست واسه کار.واسه ی یک خانم کادردرمان رادیولوژی بهترین کار هست چون هم ساعت کاری کمتری داره هم حجم کاری کم هم مسئولیت کم

کار خوبه خدا درست کنه💫
عزیزم رادیولوژیست که تو اتاق وسط اشعه ها ننشسته تا سرطان بگیره عقیم بشه.موضوعی هست به اسم حفاظت اشعه ...

عزیز می‌دونم با همون احتمالش هست اگه احتمالش که نبود که هر ماه چکاب نمیشدن 

2706