2737
2734
عنوان

ما اعترااااااض داریم

667 بازدید | 57 پست

اقا اعتراضات شده تو سایت

همه پاشید حقمونو بگیریم🫡

با این عنوان(ما اعترااااااض داریم)  به جمع ما بپیوندین

#ما‍ اعترااااااض داریم 

بوین حالا دست ب یک دادن جوون سی یک نادن چندی آسونه😍🩷🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اعتراض#  

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2738
@مونا_تهرانی آیا شما واقعگی هستی؟

خیر 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
اعتراض چی؟

خیلی چیزا 

سایتث بروز کردن اگه بخای تعلیق بشی تایپکات میمونن ن میتونی حذف کنی ن میتونی ویرایش بدی این چ وضعیه

بوین حالا دست ب یک دادن جوون سی یک نادن چندی آسونه😍🩷🌱
2706