2737
2739
عنوان

عروس هلندی دارا بیاین اینجا

60 بازدید | 10 پست

دوستان عروس هلندیم آزاده تو خونه کلن از چیزی هم ترسی نداره و فرار نمیکنه ولی هنوز دستی نشده و نزدیکش که بشی دوری میکنه چکار کنم؟

تقریبا دوماه میشه آوردمش تو خونه 

چجوری دستی کنمش؟

یه مورد دیگه خیلی خودشو میخارونه بعضی وقتا دیوانه وار میخاره ممکنه شپش داشته باشه؟

یا باید حمام کنه؟

یه ظرف آب بزارم خودش حمام میکنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نشست زمین یواش براش غذا بریز جلوش تا عادت کنه بهت،خارش بشورش ولی اگه پر ریزی داره کف دریا و تقویتی باید بدی بهش ببر دامپزشکی بهش میده باید تخمه هفته ای پنج تا دونه باید بدی همین

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2731

خوب میشه عادت می‌کنه عروس منم وقتی میری دنبالش فرار می‌کنه ولی بیشتر وقت ها خودش میاد روی نام میشینه .من دو هفته یکبار میبرشم می‌شورم اینجوری پوست کمتر می‌ریزه از تنش 

ظرف آب بزار ی قاشق هم سرکه سیب بریز ت آب  غذا بریز تو دستت هعی نازش کن درست میشه ولی بزرگ شده ...

خریدمش مغازه دار گفت دستیه رو دست مغازه دار هم می‌نشست ولی رو دست من نمیشینه

2738
نمیدونم فک کنم بالغ شده باشه وقتی خریدمش مغازه دار گفت دستی ولی رو دست من نمیاد

اگر سنش بالا باشه ک دستی نمیشه 

ولی اگر نیست باید با دست بگیریش بعد سرشو ماساژ میدی یه مدت دستی میشه 

نمیدونم فک کنم بالغ شده باشه وقتی خریدمش مغازه دار گفت دستی ولی رو دست من نمیاد

قطره تقویتی دارن صبح تا غروب می‌ذاری تو ایشون چند قطره بعد غروب ابشونو عوض کن، فسیل هم بخر براشون، از این سنگهای سفت مثل ماسه هستن اسمش یادم نیست واسه نوکشون خوبه که زید بلند نشه