2733
2734
عنوان

واکنشتون چیه تو این مورد؟

120 بازدید | 19 پست

شماو همسرتون و بچتون تو مغازه این .ی پیرمرد میاد سفارش بده.پشت سرش ی پسر میاد.ازش میپرسین شماهم سفارشی دارین؟ پیر مرده میگه پسرمه همراه منه.مبگین اها باشه.یهو برگرده بگه پسرم خوشکله؟؟؟پسرشم مرد بزرگسال باشه ن کوچیک

با لحن خیلی جدی و بدون لبخند میگفتم خداحفظش کنه

یه خانوم مستقل. مخالف تاپیک های جن و طلسم و خرافات.دنیا دیده ام چون تو بدترین شرایط به دنیا اومدم و خودم خودمو نجات دادم. اگه با نظرم مخالفی ریپ بزن تا بشورمت بزارم کنار😂😂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

میگم خدا حفظش کنه پدرجان ولی اون چیزی که تو ذهنتون میگذره واقعی نیست من منظوری نداشتم 😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2740
احتمالا پیرمرده هوش و حواس سالم نداره که اینطوری میگه

نه بابا فک کرده پسرش برد پیته که استارتر گفته شمام سفارش دارید یا نه 😑 با خودش فکرای بیخود کرده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2706