2737
2734
عنوان

خودکشی بخاطر قیافه م بکنم حماقته

464 بازدید | 43 پست

بچه ها چهره م اصلا قشنگ نیس عکس نمیزارم ولی خیلی از خودم حالم بهم‌ میخوره مخصوصا از وقتی عشقم ترکم کرده بیشتر حساس شدم شک ندارم بخاطر قیافم ولم کرد و اخلاق و اینارو بهونه کرد. هرچی دختر میبینم خوشگلن نمیدونم چرا من بدریختم. دو ساعته هی گریه میکنم هم دلتنگ کسی ام ک جدا شدیم هم بهش حق میدم ک بخاطر خوشگل نبودنم رفته. اصلا انگیزه برا زندگی ندارم حتی یک درصد. اصلا خاستگار ندارم همین مشخصه ک جذابیتی ندارم بخدا هیچی حالمو خوب نمیکنه همش دارم خودمو تصور می‌کنم تو قبر باشم و راحت شده باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

طرفت اول قیافتودیده بودبعدبهت پیشنهاد داده بوددیگ،ازین فکرای الکی نکن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
اگه زشت بودی هیچ وقت نمی تونستی دوست پسر بگیری 

نگاه به خودت برس باشگاه برو ماهی ۱بار پاکسازی پوست کاشت ناخن انجام بده 

اگه صورتت لاغرژل بزن همیشه عطر بزن لباس خوب بپوش

2740

حالا بخاطر قافت خودکشی کن میگن بدبخت عقلم نداشت 😁 شوخی کردم حالت عوض شه 🙄

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
2706