2737
2739

خانما لطفا کمکم کنین بچم از همون اول خودش میلی به خوردن نداره یعنی کل روز هیچی بهش ندی اصلا نمیخواد حتی اگه انقدر گرسنه باشه که ضعف کنه بیحال باشه ولی خودش چیزی نمیخوره حتی منم دنبالش کنم تا یه چیزی بدم از همون بچگی فقط با گوشی میخوره گوشی بده دستش مشغول بشه دهنش رو باز کنه مشکلم اینجاست که اون موقع نمیدونم چقدر بهش غذا  بدم که بخورهگاهی حس میکنم زیاد خورده از اونه که شبا تو خواب گریه میکنه گاهی هم میگم شاید گرسنه اصلا نمیدونم چقدر غذا واسش کافیه میشه بگید تا چه اندازه کافیه براش بدم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزیزم اشتباهه بجه شما تاحالا تجربه گرسنگی نداشته

این روش‌بسیار اشتباهه بذار خودش هر چی هر جقدر میخواد تا درست بشه

فکر نکن خود منم بچه تپلی دارم نه بچه من ۴سالشه ۱۳ کیلوعه

ولی ۱۰۰ هزار تا دکتر رفتم

اشتباه منو تکرار نکن

بذار خودش درست شه

۶ماه زمان لازمه

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2740
خوشبحالتون بچه دارین🗿💔 منی که حتی خواستگارم ندارم🥲

مگه چندسالته عزیزم

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
۲سالشه 

پسر اول منم همینه

الان ۶سالشه .از وقتی پسر دوم ک دو سالشه غذا خور شده اونم میلش ب غذا زیاد شده

شما هر مدلی میخوره بهش بده.شربت مولتی هم بدش

شبا قبل خواب شیر طعم دار بده تا راحت بخوابه

بچت چیزی به اسم معده نداره 😂

نه به خدا از همون بچگی غذا خوردنش یا شیر خوردن جونم رو گرفته هر چی به دکترم گفتم گفت ببین چجوری میخوره همون مدلی بده اون مدلی هم که این میخوره باید سکته کنی از دستش بعدش یه مدته شبا همش تو خواب گریه میکنه گاهی هس میکنم از این باشه که یکم زیاد خورده بعدش میگم شاید کم خورده گرسنه هیچی دیگه از دستش نمیکشم 

2706