2737
2734
نه بابا بنده خدا شايد فكرش مشغوله  بدهي داره  

درگیری فکری زیاد داره ولی خب منم زنشم همش میگم نکنه کسی رفته تو دلش اخه ادم خوبی هم هست نمیدونم چیشده

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خب تو برو دستش بگیر 

اون مرده من چرا نازشو بکشم اخه هر وقت بفهمه من بیشتر دوسش دارم بیشتر بی توجهی میکنه

چرا باهاش حرف نمیزنی

چی بگم چند بار غیر مستقیم گفتم بی توجه شدی چرا محبت نمیکنی انگار نشنید محل نداد

چی بگم چند بار غیر مستقیم گفتم بی توجه شدی چرا محبت نمیکنی انگار نشنید محل نداد

مستقیم بگو که احساس میکنم رفتارت تغییر کرده  بگو باهام حرف بزن  ک حلش کنیم اگه چیزی هس 

دنیا پوچ تر از اونیه که دنبال گل باشی...
2738
من نیازم بهش میگم

از امشب جامم جدا میکنم میدونم از عمد بهم توجه نمیکنه از بیرون میاد ی بار نشده حال منو بپرسه بگه بارداری بچه خوبه صب میره ده شب میاد یعنی من دیروز صب داشت صبحونه میخورد بچه رو بردم دستسویی اب پاشید روم کلا لباسمو عوض کردم اومدم سر میز انگار ن انگار بگه چیشد لباساتو عوض کردی یعنی کلا منو نمیبینه

درگیری فکری زیاد داره ولی خب منم زنشم همش میگم نکنه کسی رفته تو دلش اخه ادم خوبی هم هست نمیدونم چیشد ...

نه بابا يه مدت صبوري كن  متوجه ميشي علتشو. زود قضاوت نكن.  مردا اينجورين درون ريزن  اصلا زياد باهاش قاطي نشو فعلا بذار تو حال خودش باشه بهش فرصت بده

💜💜دائماً يكسان نباشد حال دوران غم مخور💜💜
نه بابا يه مدت صبوري كن  متوجه ميشي علتشو. زود قضاوت نكن.  مردا اينجورين درون ريزن &n ...

یه ماهه اینطوریه

2706