2737
2739
عنوان

روز جمعه س ساعت هفت صبح

664 بازدید | 60 پست

و من هنوز نخوابیدم

جالبه

چه مکنید

گشنمه

@_پناهک_                                                               آب و نون چیه!؟ قد هوا لنگتم:)       
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان یه بشقاب نون و پنیر گوجه خیار و گردو خوردم دارم می‌ترکم🤰🏻بعدشم میرم بخوابم باز🥴

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
2742

والا ذهنم انقدر مشغوله توانایی خوابیدن ندارم 

با یه پسره ۲ هفتست اشنا میشدم هم دانشگاهیمه وضع مالی خوب رشته خوی دقیقا مثل خودم کلی ذوق و شوق داشتم 

دیشب برگشت گفت من بدون رابطه سخته برام ادامه بدم !

منم گفتم گم شووو

2738
چرا بیدار بودی؟

فکر خیال حرف زدن با دوستم

@_پناهک_                                                               آب و نون چیه!؟ قد هوا لنگتم:)       
سرم از گریه های دیشب داره میترکه چشمام باز نمیشه حالم گرفته اس عشقمم داره میره پادگان عصابم خورده با ...

بگردممم

بمیگذره زوود

والا ذهنم انقدر مشغوله توانایی خوابیدن ندارم  با یه پسره ۲ هفتست اشنا میشدم هم دانشگاهیمه وضع ...

چه پرو ،با دو هفته رابطه میخواد.

زن و شوهرم هم به این سرعت وارد رابطه نمیشن.تو رو خدا گول نخور

محتاج نگاه خداوند

دارم وسایلمو آماده میکنم بعد از یک ماه و اندی برم دانشگاه🌼🌱

عاشق کتابِ «قرآن» «مثنوی و معنوی» «دیوان شعر شهریار» «گلستان سعدی» «داستان های هزار و یک شب» «شاهنامه» «نهج البلاغه»                                               عاشق شخصیتِ «امام علی(ع)» «کوروش بزرگ» «دکتر الهی قمشه ای» «مجتبی شکوری» «کاکاوند» «اردشیر رستمی»    عاشقِ «تاریخ ایران» «تخت جمشید،پارسه» «پاسارگاد» «نقش رستم»                                                              خداوندا شکر بابت آنچه از سرِ لطف دادی، و آنچه از سر حکمت ندادی🌸                                                          باشد که سرزمینمان از جهالت، غم، خرافات و خشکسالی به دور باشد🌸
2706