2733
2734
عنوان

صبح خواب دیدم آدم میکشم😂

126 بازدید | 9 پست

تو خوابم آدما میومدن خونمون اذیتم کنن منم هرچی التماس خانوادم میکردم محلم نمیدادن هی صدا میکردم اینا میخوان منو بزنن(تو واقعیت احساس ناامنی و بی پناهی میکنم فکر کنم دلیل خوابم همینه)

آخر سر مجبور شدم هرکی میومد رو بکشم،جسد اول رو تیکه تیکه کرده بودم با خون و اینا تو سطل بود با دسا جمع میکردم،بعد سلطلو تو کوچه خالی کردم،دومی رو یادم نمیاد چجوری کشتم شاید با چاقو اونم،ولی نفر سوم رو محکم از پشت گردنشو سوراخ کردم خانوادم بردنش بیمارستان نمیدونم زنده موند یا نه

بقیه خوابم یا از غر های بابام فرار میکردم دنبالم می‌گشت تو کوچه خیابون منم استرس داشتم یا همش با احساس ناامنی از بقیه فرار میکردم،دنبال یه دوست قدیمی بودم بریم کافه سیگار بکشیم بعد روی پشت بوم بودم با یه عده اصن یه وضعی😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

حتمافیلم دیدی یا به قول خودت واسه فکرات بوده 

من دیشب خاب دیدم میخام چادرمو سرم کنم ولی موش سوراخ سوراخش کرده وقتی بیدارشدم ازخودم خجالت کشیدم که چرا سه ساله نپوشیدم..تعبیرشم تونت زدم نوشته بود توی حجاب وایمانت نقص هست..نمیدونم چیکارکنم