2733
2739
عنوان

موندن سردوراهی

208 بازدید | 43 پست

مادرای عزیز م من ۲۹ سالمه وخیلی بی‌بی فیسم ،دوتا بچه دارم ۱۰ ساله و۶سال خورده ای متاسفانه پسرم دیستروفی دوشن داره ،شوهرم گاهی اوقات میگه بچه سوم بیاریم ،اما من از بچه داری و۳ تا بچه داشتن میترسم شوهرم‌به خاطر بیماری پسرم همش عصبی بد اخلاقه از طرفی شوهر من درآمدش بالاست همش خرج اینو اون میکنه من واقعا موندم چیکار کنم

من دلم میخواست همین دوتا بچه  داشته باشم وبعد برم سرکار اما پسرم اینجوری شد وشوهرم‌خیلی عصبی شده از طرفی دوست دارم  برم باشگاه به خودم برسم از این طرف دشمن دورم گرفته که از شرایط ما خوشحاله

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

[QUOTE=335250549]شوهرت الان تصمیمش مهم نیست  مهم اینه خودت میتونی از شرایط ۳تا طفل معصوم بر بیای! اگه نه بگو ن ...[/QUOواقعا من دست تنهام اما شوهرم جدیدا هی بچه بچه میکنه 

2738
نه گفتی دشمن دورم..

پدر شوهر ومادرشوهر خواهر شوهر همه خوشحالن از بیماری بچم ،دلم میخواد ی بچه سالم بیارم که دکتر ی روش گفت اونجوری باردار بشم هم دهن اینارو ببندم هم شوهرم حال روحیش خوب بشه

میدونید از چی میترسم پسرم نمیتونه کاراش خودش بکنه میترسم با نوزاد نتونم بهش برسم وخدا از دستم ناراحت بشه ،دخترم که ده سالشه میگه مامان حق نداری بچه بیاری ولی پسرم میگه من آرزو دارم داداش داشته باشم

میدونید از چی میترسم پسرم نمیتونه کاراش خودش بکنه میترسم با نوزاد نتونم بهش برسم وخدا از دستم ناراحت ...

ببین توکل به خدا کن ، از خدا بخواه راه درستو به دلت بندازه 

نترس از چیزی

به دشمنی و این چیزها هم فکر نکن ، بذار دلت صاف باشه

اگه دوست داشتی منو دعا کن ، دلم گرفته

مرنج و مرنجان
2706