2737
2734

سلام معلوم نیست کروناست سرماخوردگیه انفولانزاست چیه 

با دلپیچه دلدرد همراهه

گلودرد و بون درد شدید البته علائم تو ادمای مختلف فرق میکنه 

من شبی رفتم بیمارستان متاسفانه بیمارستان قسمت تزریقات جای خالی نداشت که مردم سرم بزنن تو حیاط دلشونو گرفته بودن بعصیا دلدرد بعضیا گریه و اینا

خیلی مایعات بخورید بدنتون رو قوی کنید ویتامین سی مصرف کنید پرتقال و اینا

اگر اخیر قرص ویتامین دی یا امپولش رو نزدید یه دونه بخورید

بدنتون رو با مایعات گرم غذاهای مقوی و کم مرب تقویت کنید به بچه هاتون اگر مدرسه میرن خودتون یا همسرتون اگر میرید میبینید کسی علایم سرماخوردگی داره نزدیکش نرید یا ماسک بزنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا پر کردن جیب خودشون هرکاری با مردم میکنن عین یک حیوون 

چی بگم 

اخه واقعا هم پر بود تزریقات و حتی اورژانس

درکل زیاد مراقب باشید خودتون رو تقویت کنید این بیماری ادمو میندازه

2728

از عطاری برگ درخت زیتون بگیر.بشور تا خاکش بره.بعد روی پارچه پهن کن تا خشک بشه.بریز توی شیشه تا قابل نگهداری باشه.

🌿 دمنوش برگ درخت زیتون:

☑️موارد مصرف:

بیماریهای ویروسی،آنفولانزا،گلودرد،

مخصوص تقویت سیستم ایمنی،کاهش دهنده قندخون

☑️نحوه مصرف در زمان بیماری:

هشت الی ده برگ زیتون توی قوری دم شود

☑️مقدار مصرف:

((بزرگسال هر ۸ساعت, نیم لیوان می‌تونه بخوره،

زیر۵سال،هر ۸ساعت،یک استکان

زیر سه سال،هر۸ساعت،یک قاشق مرباخوری

زیر یکسال،هر۸ساعت،یک قاشق چای خوری))

☑️حتما طبق دستور مصرف شود.بعداز غذا با شکم پر،زیرا باعث افت فشار میشود.

☑️در زمان سلامتی،جهت پیشگیری،هرروز یا چندروز در هفته، یک برگ زیتون همراه چای روزانه در قوری دم شود.

☑️چنتا برگ رو  توی قابلمه با آب بزارین بجوشه ملایم.بخارش هوای خونه رو ضدعفونی میکنه.

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
2740