2733
2739

من الان دانشجوعم ولی هنر میخونم

کارشناسی یه ترم دیگه مونده 

والا میخوام دیپلم تجربی هم بگیرم ولی نمیدونم شرایطش چجوریه و چقدر طول پیکشه؟ فقط باید درسایی که پاس نکردمو پاس کنم یا چی

راستش واسه اپلای کردن و مهاجرت میخوام

من میخواستم برای  ارشدم اپلای کنم ولی یهو بابام با حسرت گفت چی میشد حالا دندون یا داروسازی میخوندی اونجا🤦‍♀️ خودمم به روانشناسی و دارو علاقه دارم ایران گرافیک خوندم خلاصه جرقه خورد تو سرم حالا الان دنبال اینم پیشو بگیرم ببینم چمدلیه و  فقط تا ۱۴۰۴ شهریور فرصت دارم:))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مدرسه بزرگسالان باید برید و بخونید ، زود تر برید الان ثبت نامشه و خرداد امتحان

اخه از الان میشه؟ من هیچی بلد نیستم از تجربی 

نمیدونم چقدر طول میکشه اول باید با اموزش پرورش تماس بگیرم یا مستقیم برم مدرسه بزرگسالان؟

2738
اخه من هیچی از تجربی بلد نیستممممم از الان میتونم ثبت نام کنم؟

اره ثبت نام از ۱ اردیبهشت شروع میشه تو سایت مای مدیو.

بشین بخون اول کتابو مسلط باش بعد نمونه سوال تشریحی زیاد کار کن

🌱
برو مدارس بزرگسالان بگو دیپلم مجدد میخوام بگیرم  میتونی الانم بری ک خرداد امتحان بدی  می ...

تابستونم میشه برم که شهریور امتحان بدم؟ یعنی نیاز نیست ۳ سالو بخونم فقط ۱۲ امو؟

ثبت نام اول اردیبهشته

بعنوان ایجاد سابقه ثبت نام میکنی

و میری درسای تجربی رو (اونایی ک مشترک نیست با رشته خودت) امتحان میدی

البته ثبت نام کنکور امسال تموم شده

اگر قرار سال بعد کنکور بدی و کنکور تجربی ثبت نام نکردی پس ایجاد سابقه رو هم بذار سال بعد

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

من دوتا دیپلم دارم یکیش تجربی پارسال رفتم اموزش پرورش ناحیمون و دروس دوازدهم امتحان دادم و سابقه اون رشته برام فعال شد در غیر این صورت نمیتونی کنکورشو بدی ولی قبلش خیلی چیزا در مورد تجربی باید بدونی تحقیق کن و خودتو بسنج و شرایطتو و....  بعد انجام بده

اره ثبت نام از ۱ اردیبهشت شروع میشه تو سایت مای مدیو. بشین بخون اول کتابو مسلط باش بعد نمونه سوال ت ...

اگر ۳ سال طول بکشه نمیتونم مجبورم با دیپلم فنی حرفه ایم برم🥲ولی اگر یکساله بتونم تموم کنم میتونم جون دلار و یورو روز ب روز داره گرون تر میشه..

تابستونم میشه برم که شهریور امتحان بدم؟ یعنی نیاز نیست ۳ سالو بخونم فقط ۱۲ امو؟

اره میشه بابا ،برای خرداد ثبت نامش از اردیبهشته ولی برای شهریور ،تیرماه خودت برو مدرسه بزرگسالان بگو برا دیپلم مجدد اومدی

نه گلم نیازی نیست

2706