2737
2734

هنوز،یکسال نشده کسر مالیات پیامکی کنن!

ازاونور ۳۱روز حساب میشه پ باید بیشتر میبودطبق قرداد!

مونده تا سررسید هنوز.

ولی نمدونم چ شده است!!

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
ن ۳۱ روز این ماه ب بعده،ماه جاری۲۹روز حساب میشه چون قسمتیش اسفنده

حالا ۳۱اینا بیخیال...

ازقبلم کمتره!!!ینی ب تعطیلات مرتبطه؟

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
چ بانکی؟اگه سپرده بوده ومبلغ ثابت فقط یک روز میتونه کم باشه درغیر اینصورت نگران نباش کم باشه اصلاحیه ...

فقط یکروز میتونه کم باشه ینی چی قشنگم

اره،سپردس

مردادمیشه یکسال

ولی برا فروردینو کمتر زدن

فقط یکروز میتونه کم باشه ینی چی قشنگم اره،سپردس مردادمیشه یکسال ولی برا فروردینو کمتر زدن

اگه بیشتر از یک روز کم کرده،میتونه اشتباه سیستمی باشه ،نگران نباش اصلاحیه میزنن مابه التفاوت واریز شه

سلام..درخواست دوستی بهتون دادم ممنون میشم قبول کنید..در رابطه با مسئله ای میخوام باهاتون حرف بزنم...

قصد مزاحمت ندارم ممنون میشم قبول کنید

مردی با لباس👔 و کفشهای گرانقیمت👞 به دیواری خیره شده بود و میگریست😯 نزدیکش شدم و به نقطه ای که خیره شده بود با دقت نگاه کردم، نوشته بود: این هم میگذرد😊 علت را پرسیدم گفت: این دست خط من است. چند سال پیش در این نقطه هیزم می فروختم، حال صاحب چندین کارخانه ام.پرسیدم پس چرا دوباره به اینجا برگشتی؟؟ گفت: آمدم تا باز بنویسم: این نیز بگذرد....گر به دولت برسی مست نگردی مردی، گر به ذلت برسی پست نگردی مردی، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی😍😍.سلامتی آقامون امام زمان صلوات📿📿