2733
2739

لباس شوییم آب رو تخلیه نمیکنه 

چ کار کنم اون قسمت پایینش رو هم در آوردم خالی کردم کلی آب بود  اما کلا وقتی روشن میکنی همه کار می‌کنه غیراز آبکشی یا همون خالی کردن آب 

اصلا تخلیه نمیکنه چرا 

واسه من ی بار اینطوری شده بود قسمت پایینش رو باز کردم ی چیز مث پروانه بود ک ی گلوله پشم شیشه گیر کرده بود پسرم تو جاپودری ریخته بود با اب و پودر رفته بود اون زیر گیر کرده بود ب بدبختی با موچین در اوردم

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕

اتوماتیک دیگه؟منم اینطور شد ۵تومن دادم درستش کرد

گفت تسمه پاره کرده اگه اشتباه نکنم

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همین مشکلم با ظرفشوییم دارم

راه خارج شدن ابش با لباسشویی و سینک یکیه 

مال من مشکلش شلنگ تخلیس اونو چک کن 

پمپ تخلیه رو هم چک کن یه تشت بزار شلنگو بزار تو تشت اگه تو تشت خالی نشد پمپ تخلیع مشکل داره اگه شد مث من مشکل از خروجی ابه

2731
واسه من ی بار اینطوری شده بود قسمت پایینش رو باز کردم ی چیز مث پروانه بود ک ی گلوله پشم شیشه گیر کرد ...

اونجارپ باز کردم هرچی آب بود اومد بیرون چیزی هم گیر نکرده بود ولی دوباره روشن میکنم دیگ آبکشی نمیکنه 

2738