2733
2734

یه باار این تاپیک رو زدم  نمیدونم چرا تعطیل شد

معلوم نیست شما گزارش زدید یا دعوا شد تو تاپیک

نتونستم بخونم تاپیکو سرکار بودم ۱۰ صفحشو مونده بوود ترکید

دخترخواهرم اوتیسمه شدیده ۱۳ سالشه

پرخاشگره تو خونه یهوو عصبی میشه جیغ میزنه وسایل خونه رو پرت میکنه میشکنه

دراتاقو محکم میکوبه بهم

همسایه ها اعتراض میکنن بعد شروع میکنه به جیغ زدن باباش رفت زد توصورتش ایتقد زده کبوودشده🖤😔بمیرم براش خیلی غصه میخوریم براش ولی

خیلی غیرقابل کنترل شده

همش تقاضا داره هر روز کیک تولد و شمع و غیر میخواد کلی خرج میزاره .. خونشون آشغاال دونیه چون همش کثیف کاری میکنه

یه خواهرکوچیکتر ۶ساله هم داره بعضی موقع ها اگه کاری خطرناک بخواد انجام بده جلوشو بگیرن میره اونو میزنه😔توخونه از عمد دستشویی میکنه

مشکل دندوناشم هستن

همش درحال شیرینی خوردنه دندوناش خرابن نمیزاره ازش عکسopg بگیرن  برا دندوناشم یه مصیبت بزرگ دارن.

کلا خواهرم یه ثانیع ارامش نداره همیشه شلخته و مضطرب 

نمیدونیم چیکارکنیم امروز به خواهرم گفتم بزارش یه بهزیستی جایی ...ولی بعدش خودم همش ناراحت بودم که این حرفو زدم😔تو اهواز فک نکنم جاایی خوب باشه برای بچه ها اوتیسم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الهی بگردم برا دل خواهرت

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2728

اون بچه از تمام ادمای کره ی زمین پاک تره!

چظور خجالت نکشیدی؟!چطور نمردی و اون حرفو زدی!؟

چطور اون وجدانت درد نیومد؟!

خود خزانیم؛دم از شوق بهاران میزنیم🌚🤍!> آذربایجان قیزلاری؛گویلرین اولدوزلاری🩷✨🇦🇿
اون بچه از تمام ادمای کره ی زمین پاک تره! چظور خجالت نکشیدی؟!چطور نمردی و اون حرفو زدی!؟ چطور اون ...

وقتی زندگی همه رو جهنم کرده و خوب هم نمیشه چیکار میشع کرد

شما از نزدیک ندیدی برا همین نمیتونی  درک کنی

2740
وای نمی تونم شاهد کتک خوردن بچه ها باشم  امیدوارم  جواب کارش همسر خواهرتون ببینه

اونم بچه مریض که رفتارش دست خودش نیست و خودشم در عذابه😔باید تحمل کنن دکترمخصوص برن یاد بگیرن چطور باهاش رفتار کنن خودش که نخواسته بیاد به این دنیا اونا آوردنش حالا که این مشکل رو داره وظیفه دارن بهترش کنن سخته ولی چاره چیه درمان کامل هم نداشته باشه کنترل که میشه یعنی بارفتار درست زندگیشون قابل تحمل میشه باید ی مرکزخوب پیدا کنن ی دکترخوب راهکار ودارو بده

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
وقتی زندگی همه رو جهنم کرده و خوب هم نمیشه چیکار میشع کرد شما از نزدیک ندیدی برا همین نمیتونی  ...

من شرایط مشابه شما دارم 

سخته خیلی سخته 

ولی این بچه با خواسته خودش نیامدن

پس تولید مثل هاشون  در قبال اون فرزند مسئول هستن

آخه این طفلک ها کتک خوردن دارن 

چقدر بی رحم 

اونم بچه مریض که رفتارش دست خودش نیست و خودشم در عذابه😔باید تحمل کنن دکترمخصوص برن یاد بگیرن چطور ب ...

منم شرایط مشابه ایشون رو دارم 

گاهی  تمام غذاش رو فرش میریزه 

گاهی داخل شلوارش دستشویی میکنه

حتی شد تمام دیوار ها خونه با ماژیک خط خطی کرد 

ولی اون پاک هستن بی گناه آن

منم شرایط مشابه ایشون رو دارم  گاهی  تمام غذاش رو فرش میریزه  گاهی داخل شلوارش دستش ...

دست خودشون نیست از همه دنیاپاک تر و بیگناه ترن وقتی بدنیااومدن خودشون نخواستن که اینطوری بشن ولی اگه خواهر استارتر با ی دکترخوب که کارش با اینطور بچه ها باشه مرتب در ارتباط باشه یادمیگیرن چطوری باهاش رفتار کنن 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
2706