2737
2739
عنوان

همسرم..حسام....

862 بازدید | 12 پست

با تمام مشکلات ، این وصلت سرگرفت و ما مال هم شدیم...

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

روز عید فطر ، عقد کردیم و به هم محرم شدیم...من آمادگی ازدواج نداشتم ولی تجربه ی خوبی قراره بشه برام...

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 
2740

مرسی از همتون

اگه راهکاری یا تجربه ای برای پایدار موندن رابطه تو دوران نامزدی یا..دارید ممنون میشم بهم بگید

مرسی از همتون اگه راهکاری یا تجربه ای برای پایدار موندن رابطه تو دوران نامزدی یا..دارید ممنون میشم ...

از حرف و حدیث ها فاصله بگیرید و از این دوران نهایت لذت ببرید بهم احترام بزارید و هر وقت بحثی شد بجای قهر دعوا و سوتفاهم به حرفهای خم گوش کنید و ی چیز دیگه نزار بفهمه عاشق هستی و پای همه چیز ‌ میمونی بزار دنبالت باشع و خیالش از داشتن ات تحت هر شرایطی راحت نباشع

از حرف و حدیث ها فاصله بگیرید و از این دوران نهایت لذت ببرید بهم احترام بزارید و هر وقت بحثی شد بجای ...

مرسی با معرفت