2737
2739
عنوان

کسی فرزند معنوی داره؟

307 بازدید | 15 پست

کسی فرزند معنوی داره؟ یعنی سرپرستی یه کودک رو تو خیریه قبول کرده باشه؟ 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

خودم الانم لازم دارم یکی سرپرستیم رو بر عهده بگیره

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بله از طریق کمیته البته فرزند معنوی خیلی هاست هرکی در حد توانش یه مبلغی رو انتقال میده به کارتش

نه صرفا کمک مالی باشه بشه کودک رو دید و باهاش در ارتباط بود

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2740
من دوتا دارم چطور

ماهیانه مبلغ خاصی بایدبدن یاهرچی دوس داشتی؟

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
ماهیانه مبلغ خاصی بایدبدن یاهرچی دوس داشتی؟

دوست داشتم ماهی مبلغ ۵۰۰ برای هرکدوم واریز کنم .چون از۱۰ هزارتومن میتونی انتخاب کنی تا هر مبلغی ک بخوای

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
دوست داشتم ماهی مبلغ ۵۰۰ برای هرکدوم واریز کنم .چون از۱۰ هزارتومن میتونی انتخاب کنی تا هر مبلغی ک بخ ...

بعد شما میرید بیینیشون یا فقط ماهانه پول میریزید و تمام؟

بعد شما میرید بیینیشون یا فقط ماهانه پول میریزید و تمام؟

من درخواست دادم برای فرزند خواندگی ک گلا بیارم پیش خودم .ولی این دوتا فقط پول واریزمیکنم چون اطراف اصفهان هستن و من تهرانم واقعا سختمه برم .ولی کارهای فرزندخواندگیم داره درست میشه .

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
2706