2733
2734
عنوان

این هدیه رو برای دخترا نخرید...

923 بازدید | 59 پست

آقا پسرها من همیشه دخترا رو راهنمایی کردم والان میخوام یه رهنمایی به شما بدم....

هرچه قدرم که سخاوتمند هستی ونیت خوبی داری برای دختری که قصد هدیه دادن به اون رو داری ویا باهاش تورابطه ای و اوایل رابطه تون هست،هدیه ی گرون قیمت نخرید....تعجب کردی، دلیلشو بهت میگم

خیلی ازپسرها فکر می کنن با این کار طرفشون رو نمک گیر می کنن و این هدیه ضامن جذب شدن وپایبند شدن اون دختر به رابطه میشه ولی اینجا دومسئله پیش میاد:

۱-اون دختر تو رو یه آدم ضعیف وهول می بینه وتوناخودآگاهش می گه این آقاپسر باهمه ی دخترا این جوریه وباهردختری هم صحبت بشه و کوچک ترین محبتی ازش ببینه این کارها رو برای اونم می کنه....

۲-حس (فاحشه گی)به اون دختر دست میده،اولش یه کم خوشحال میشه بابات هدیه ت ولی با خودش میگه خدایا من واسه این پسر چیکار کردم که اون داره این کارهارو می کنه؟

(در عوض این هدیه ها چه انتظاری ازمن داره؟)

خداهم وقتی نعمت میده وقتی شکر گزار باشی نعمت بیشتر وبهتر بهت میده....

وقتی دیدی اون دختر قدر هدیه ی کوچیکت رو دونست و واسش با ارزش بود وبا محبت ازت قدر دانی کرد ورابطه تون عمیق شد اون موقع دنیا رو به پاش بریز...

خیلی وقته به خاطر بی مزه بازی های بعضیا تاپیک نمی زنم وکمتر به سایت سر می زنم واین رو به خاطر دلایلی زدم امیدوارم که اونایی که علاقه دارن استفاده کنن

تمام

احترام احترام میاره....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ای بابا

یکی هم نیس ب ما هدیه بده😂😂

ب خدا گرونم بود مشگلی ندارم😕😂

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

میشه لطف کنید از طرف ما تز ندید؟!!

عجب وضعیه امشب😐

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740
والا انگار یکی به شما این حسو داده این حرفو زدین. همه اینجور نیستن چوندیه هدیه گرون داده یعنی تصور ...

ببین این نظر خیلی از دختراست وتجربه ی خیلیا حس نیست تجربه است

احترام احترام میاره....

چرا از جانب ما زن ها نظر میدید بهشون ؟

اتفاقا کدوم دختر خوش ذاتی هست که از لطف و توجه یه آقا واسه خرید یه هدیه گرون قیمت خوشحال نشه ؟

اول طرفتون رو بشناسید بعد اگه ایده التون بود بهش ارزش و توجه بدید 

2706