2733
2739
عنوان

اخلاقم خیلی داره بد میشه

115 بازدید | 9 پست

اصلا تحمل اینو ندارم تو خونه کسی حرفی بزنه که باب میل من نیست!  سریع پرخاش میکنم و تن صدام میره بالا  وای من دیگه رد دادمممممم 🥲 چیکار کنم

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
می تووووو😑

ی ذره ام بقیه مقصرن ها ولی خوب منم خیلی گند اخلاق شدم 

شما چن سالته 

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
وای منم دیگه حوصلم نمیکشه 

چقد این شایع شده بین اکثریت

ی ذره ام بقیه مقصرن ها ولی خوب منم خیلی گند اخلاق شدم  شما چن سالته

منم همش میخوام یکیو بدرم 😑

۲۶

هر چی اسم میزدم نی نی سایت خطا میزد دیگه مجبور شدم اینو بزارم ولی گاهی اوقات جواب بعضی از کاربرای بی ادبه 😉
چقد این شایع شده بین اکثریت

من فکرمیکنم دلیل این بداخلاقیم به قول شمااداماهستن قبلناحوصلم میکشیدولی حالادرجاعصبی میشم

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
2738
منم همش میخوام یکیو بدرم 😑 ۲۶

منم 19 ام  هاپوی اخلاقم نود نه درصد مواقع زنجیر پاره کرده

من فکرمیکنم دلیل این بداخلاقیم به قول شمااداماهستن قبلناحوصلم میکشیدولی حالادرجاعصبی میشم

منم