2737
2734

من کلا مانتویی میرم میام اما دانشگاه خیلی سخت گیره رو پوشش مانتو دانشگام بلند شلوارمم بلند بعد چون لاغرم هستم خیلی داغونه مامانم میگه با چادر بری ی ذره هیکل تر نشون میدی اندامت بهتره راسمیگه تو آینه ک نگاه میکنم با مانتو زیاد جالب نیستم از طرفیم مانتو برا دانشگاه نمیخرم چون باید بلند و جلو بسته و آستین‌ها تا مچ باشه بعدن بدردم نمیخوره جای دیگه بپوشم بنظرتون با چادر برم ضایه نیس؟ میگن این اونروز با مانتو بوده حالا چادری

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

نه بابا ب دیگران چه

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
2738

ب شرطی ک هی تغییر ندی عوض کنی 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2706