2752
2734

سه تا دختر داره همسن منن

وقتی کاری داره بمن میگه.

خیلی بدم میاد از این حرکتش ، تازه عروسم هستم احساس میکنم میخواد یطوری رفتار کنه که عادت کنم کاراشو انجام بدم.

نمیخوام اول کاری بی حرمتی و دلخوری پیش بیاد بنظرتون چجوری رفتار کنم اگه کاری بهم گفت انجام بدم؟؟

به دخترای خودش نمیگه بمن میگه

مثال بزن

جواب بدم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

مثلا میگه آب بیار و ببخشید پام خواب رفته نمی تونم بلند شم

میگه سیب بیار پرتقال بیار 

ولی خدایی چیزی مهمی نیستا داری بزرگ میکنی

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

صمیمی نشو

بگو کار دارم 

کلاس دارم و امروز فردا کن 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
مثال بزن جواب بدم

مثلا امشب خونه مادرشوهرم مهمون بودم قرار شد واسشون مهمون بیاد یدفه پاشد خونه رو جمع کنه بمن گفت عزیزم اون لباسا رو از اونجا بردار درصورتیکه سه تا دختر خودش لم داده بودن رو مبل.

دوباره یجا بمن گفت برو فلانی رو ( نوشه) از تو اتاق بیار . یه لحظه جا خوردم گفتم خدایا بچه دختر خودشه چرا بمن میگه برو بیارش . تنها کاری که کردم این بود که نرفتم 

هرچی گف حرفو عوض کن یچی تعریف کن من چون کلا دیوونه ام به طرف میگم عروس اوردین کلفت نیاوردین که دیگ ه ...

دم تو گرم عزیزم.

اتفاقا موقع شام بود پاشدم اومدم که بفهمه من کار بکن نیستم 

2706