2737
2739

لینک میزارم ریپ نزنیییید مرسی

همین چند مین پیش سلفی انداختم افکت نداره

بینیم نوکش یکم گوشتی و افتادگی دار میخندم میاد پایین😂

عشق یعنی کاپوچینو با هیس و دیگر هیچ:)درگیر طُ بودم نمازم به قضا رفت..♥️🤦🏻‍♀️

بزار

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره البته الانم به صورتت میاد

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

عزیزم چقد نازی❤️😍بنظرمن بینیت بد نیست و به صورتت میاد.ولی اگه میخوای عمل کنی حتما برو پیش یه دکتر خیلی عالی.من خودم از عمل بینی خیلی میترسم و به نظر من ریسکه چون دیگه کاریش نمیشه کرد و اکثر عملایی که دیدم کج شده و سوراخاش تا به تا شده.مگر اینکه دکتر خیلی خوبی باشه.

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
2740
عزیزم چقد نازی❤️😍بنظرمن بینیت بد نیست و به صورتت میاد.ولی اگه میخوای عمل کنی حتما برو پیش یه دکتر خ ...

قربونت برم🥰❤️

وای ارع منم خیلی ادم حساسیم🤐

فدات شممم ک😍❤️ نمیدونم چرا انقد رفته رو مخممم😬

قرررربونت🥰جدی گفتم چهرت واقعا قشنگو ملیح هس اگه دلت تغییر میخواد عمل کن خوشگلترم میشی ولی طبیعی یچیز دیگس

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
قربونت برم🥰❤️ وای ارع منم خیلی ادم حساسیم🤐

خدانکنه عزیزم🤍🫂💋

آره بنظرمن یا اصلا بیخیالشو و عمل نکن چون خوبه و به صورتت میاد.یا برو پیش یه دکتر عالی👌

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
قرررربونت🥰جدی گفتم چهرت واقعا قشنگو ملیح هس اگه دلت تغییر میخواد عمل کن خوشگلترم میشی ولی طبیعی یچی ...

مرررسی ک ذوق کردم🥺❤️

خدانکنه عزیزم🤍🫂💋 آره بنظرمن یا اصلا بیخیالشو و عمل نکن چون خوبه و به صورتت میاد.یا برو پیش یه دک ...

مرسی از نظرت زیبا😍❤️

مرسی از نظرت زیبا😍❤️

فداتشم عزیزم🩷😘

2706