2733
2739
عنوان

ریاضی یازدهم انسانی

46 بازدید | 4 پست

یه پیجی تو تلگرام یا روبیکا یا هرجا که آموزش میده ریاضی انسانی رو بهم لطفا معرفی کنین هیچی یاد نمیگیرم افسردگی گرفتم به خداااا😑😑 نه فقط من کل بچه های کلاس هیچی یاد نمیگیرن از ریاضی انقدر که معلمش بده 

فقط یه نفر بسته معلم خصوصی پرش گرفته با اون همه درساش خوبه 

بقیه بچه ها مظلومانه‌ میشینن‌ تو کلاس هیچیم یاد نمیگیرن همه کلافه‌ایم 

لطفا اگه پیجی چیزی که آموزش میده مهم بگین

🔴این حساب کاربری متعلق به ۳ نفر میباشد ...🔴

ریاضی رو فقط و فقط باید خودت بخونی چیزی از معلم در نمیاد

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلم خصوصی بگیرین خو

تو منطقه‌ کوچیکیم 

مدرسه هیچ امکاناتی. نداره 

خوانواده هامونم‌ اونقدر پول ندارن که معلم خصوصی بگیریم ولی انتظار نمره خوب دارن ...

🔴این حساب کاربری متعلق به ۳ نفر میباشد ...🔴
2742
تو منطقه‌ کوچیکیم  مدرسه هیچ امکاناتی. نداره  خوانواده هامونم‌ اونقدر پول ندارن که معلم ...

متاسفم دوست من همچین موردی سراغ ندارم برا حل مشکلت یا برین اموزش و پروش ناحیه تون ازشون بخاین یع معلم دیع جایگیزن کنن

‏تو شلوارتو توی‌ جورابت میکنی چون مُده من اینکارو میکنم چون میخوام یه شلوار دیگه روش بپوشم.ما مثل هم نیستیم.