2737
2734
عنوان

جاریم انگار از ملت طلبکاره بخدا

132 بازدید | 8 پست

پسرش مشروب خورده تصادف کرده انتظار داشته  همه از استانهای دیگه مسافرت رورها کنن برن بیمارستان بالاسرپسرش,پسرشم که بیهوش نبوده ,فقط صورتش زخم شده ,بعد میگه چرا فلانی پنجاه تومن پول داده فلانی رفته سیزده بدر بعد اومده ,فلانی چرا گفته روزه بودم حال نداشتم بیام ,

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انگار ارزو داشته پسرش بره زیرماشین اینم پول ومیوه جمع کنه ,اگه برن عیادت راضی نیست میگه کم دادن ,نرن ...

😂😂😂😂😂😂

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

شرایط روحیش خوب نبوده و نیست بخاطر همین انتظاراتش هم معقول نیست. جوابش رو ندید رها کنید.

یادمه یکی از فامیل ها کلا با یه عده ای زیادی قهر کرد که چرا وقتی مادر من از کرونا دلتا فوت کرد نیومدید شهرستان تشییع جنازه. حالا کل خانواده شون و اطرافیانشون کرونا داشتن و درگیر. بعد  انتظار داشت  بقیه ۱۲ ساعت بکوبن بیان شهر اینا  وسط مریضی. در هر صورت چیزی نگفتیم خودشون بعد از ۲ سال خوب شدن. 

2740
شرایط روحیش خوب نبوده و نیست بخاطر همین انتظاراتش هم معقول نیست. جوابش رو ندید رها کنید. یادمه یکی ...

اره حالا اینم نفرین هم کرده که الهی پسراشون مثل پسرم به سرشون بیاد که رفتن گشت وگذار ,اخه خداییش طرف از کجا بدونه پسراین میخواد تصادف کنه که نره مسافرت