2737
2734

باز گوش نمیده 

مثلا بلند آروغ میزنه پیش همه 

وسط حرف دیگران میپره 

غیبت منو پیش مهمونا میکنه 

کج راه میره 

مهمون میاد خونه یا در میاد بیرون از خونه از خودش درمیاد رفتارای عجیب غریب میکنه

بلند بلند و تن تن صحبت میکنه 

این یه تیکه از کاراشه 

مامانای دیگرانو میبینم حسرت میخورم ک چرا مامانم اونجور رفتار نمیکنه😔🤦‍♀️

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)

ب نظرم همه آدم ها یه نقص هایی داره همون مادرهای بقیه یه ایرادی دارن ب نقاط مثبتش هم فکر کن

این که تو درست میگی ‌، به این معنی نیست که حتما من اشتباه میگم! تو زندگی رو از دیدِ من نگاه نمی کنی... :)  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینی ک شما میگی مادرشوهر منه 

تازه مادرشوهر من پرخاشگرم هست یهو ب کسی ک مخالف حرفش نظر بده فحش میده . توی جمع مثلا ی نفرو ببینه چاقه جلوی ۲۰ نفر میگ فلانی خیلی چاقی مث گاو میخوری خودتو لاغر کن 🫤🫤

2742

والا مامان منم همش باعث خجالت منه 

میریم فروشگاه لباس بخریم یهو بلند جلو فروشنده میگه این آشغالا چیه بعد من میگم هیس یواش میگه خب مگه دروغ میگم  

کاربری دست ۲ نفره 
اینی ک شما میگی مادرشوهر منه  تازه مادرشوهر من پرخاشگرم هست یهو ب کسی ک مخالف حرفش نظر بده فحش ...

ببخشید ولی خندم گرفت 😂😐🤦‍♀️

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)
اینی ک شما میگی مادرشوهر منه  تازه مادرشوهر من پرخاشگرم هست یهو ب کسی ک مخالف حرفش نظر بده فحش ...

واییییییییییی 😂😂😂😂

فقط تشبیهی که کرد 😂😂😂😂

کاربری دست ۲ نفره 
2740
والا مامان منم همش باعث خجالت منه  میریم فروشگاه لباس بخریم یهو بلند جلو فروشنده میگه این آشغا ...

مامان من با اینکه از قیمتا خبر دارع ولی هر بار ک قیمت میپرسه میگه واااااای چ گرون😐😐😐😐فروشنده سر تکون میده 

مامان من با اینکه از قیمتا خبر دارع ولی هر بار ک قیمت میپرسه میگه واااااای چ گرون😐😐😐😐فروشنده سر ...

من بابام اینطوریه میگه دارین میکنین تو پاچه مردماااا

کاربری دست ۲ نفره 

احساس می کنم مامانت شاید ای دی اچ دی (بیش فعالی و عدم تمرکز) که تو کودکی تشخیص داده نشده داره. تند تند حرف زدن، وسط حرف بقیه پریدن، حرکات بدن غیر متعادل و... از نشونه هاش تو بزرگ سال هاست. البته من روانشناس نیسنم اینا رو دارم از رو تجربه و افراد دور و اطراف از روی این چند که نوشتی خط می گم. شاید کلا یه چیز دیگه باشه. اما شاید پیش متخصص بره بد نباشه؟

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
عزیزم مشاوره ببرش ولی خب فکر نکنم کاری بشه کرد چون عادت کرده ولی حالا شاید بهتر شد 

مگه میاد؟؟

بهش میگم این کارو نکن میگه بزرگ شدی واسه من آدم شدی 

بگم مشاوره برو ببین چیکار میکنه

2706