2737
2739

نه عزیزم 

بچه باید جایی بازی کنه که نظارت باشه

توی کوچه هر چیزی رو ممکنه ببینه و یاد بگیره در حالی که خلاف ارزش های تربیتی باشه 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بنظرم هر دو

ن میشه همش تو کوچه باشه 

ن میشه ک اصلا نره

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2738

ما چون تو شهرستانی و همه هم رو می‌شناسیم تقریبا،

میزاریم داداشم بره اینور و اونور خودش یاد بگیره..به خاطر همین با اینکه ۱۲ سالشه اما بیشتر کارای خونه رو انجام میده برامون و خودشم خوبه پسر بدی نیس و دوستاشم با ادبن..

ب نظر من بچه بره تو اجتماع راحت تره به شرط اینکه دوستای خوبی هم داشته باشه.

ما یبار بچه های همسایه تو کوچه بودن دخترمو که گریه میکرد فرستادیم.تقریبا هر ده دقیقه باباش میرفت سر میزد.یهو اومد گف بابا قمقمه و پلاستیک گچامو یه آقای موتوری برد!!

همینقدرررر از هیچی نگذر!بدون حضور والد نه واقعا

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه محلتون امنه اره     من داداشم اصلا نمیره بیرون یکسره فیلم و بازی   اداب معاشرتش داغون.یعنی حتی نمی دونه با ما چطور رفتار کنه  هرکاری نی خواد می کنه مثلا میریم بیرون نمی دونه باید به ما خبر بده کجا میره ما باید دنبالش بگردیم     برعکس من کوچیک بودم یکی باید میومد منو از تو حیاط جمع کنه ادا معاشرتم بهتر شده  نه زیاد منعش کن و نه خیلی ازادش بزار.   بجه ها نیاز به ورزش دارن