2733
2739

ببینید ما خیلی عاشق هم بودیم.و خانواده سخت گیری داریم اومدخاستگاریم و هرکاری کردیم نشد خانوادم به‌خاطر شرایط مالیش قبول نکردن و الان یکسال گذشتع اون داره شرایطش بهتر میکنع ک باز بیاد تو ای یکسال خودمون نگهداشتیم ولی الان دست خودمون نبود پ رابطع جنسی داشتیم ن کامل ولی داشتیم بنظرتون باید رابطمون و بهم بزنم میترسم بعد عروسی بزنش تو سرم بگ تو قبل عروسی بامن رابطع داشتیو... یا ادامع بذم چیکار کنم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تموم کن

نه چی تموم کن رابط جنسی داشته باید بیاد خواستگاریش ازدواج کنن

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘
2728

سخته ! چون رابطه داشتی ولی اگر به خاطرت داره تلاش میکنه پس براش مهمی و فکرنکنم بعد از ازدواج سرزنش کنه هرچند ک عده ایشون میگن ازکجا معلوم با افراد دیگه ای هم رابطه نداشتی؟ کلا بهتر بود خطاهایی تو رابطه انجام ندید ک بعد تبدیل بشه به آتو 

خودت اخلاقشو بهتر میدونی

سخته ! چون رابطه داشتی ولی اگر به خاطرت داره تلاش میکنه پس براش مهمی و فکرنکنم بعد از ازدواج سرزنش ک ...

اخلاقش ایجوری نیست اصلا پسر هولی هم نیست بچه محلمون میشناسمش ولی از اینده خیلی میترسم

چرا اخه همچین دیدگاهی رو دارید. رابطه جنسی داشتن یه تصمیم دوطرفه هست قطعا ایشون به زور همچین کاری رو باهاتون نکردن و قطعا شماهم لذت بردید. هم از شما و هم از خانومایی که قبل ازدواج رابطه داشتن میخوام که حس قربانی بودن نکنید چون این یه تصمیم دوطرفه بوده. الان هم دوره زمونه مثل قدیم نیست که همه الا و بلا باید زمان ازدواج باکره باشن. خیلیا هم هستن زمان دوست بودنشون رابطه جنسی داشتن و ازدواج کردن و خیلی هم باهم خوبن. اگر پسری بخواد همچین موضوعی رو بزنه تو سرتون همون بهتر که ردش کنید بره. اگر می‌بینید پسر خوبی هست و این مسائل هم براش مهم نیست حتما باهاش ادامه بدید.