2733
2734
عنوان

به زور میخان منو برگردونن

163 بازدید | 20 پست

حوصله غربت ندارم صبح تا شب تنهام یا خوابم افسره شدم حتا حوصله کارای خونه ندارم شوهرم تا میگم حوصله م سررفته میگه بریم خونه خواهرم یا مادرم از بس نفهمه آرزوم بود بگه بریم بازار چرخی بخوریم یا پارک اگرم ببره کلی غر میزنه و فوشم میده که من هزارتا کار دارم افتادم دنبال تو.همیشه همینه اصلا وقت نمیزاره برام درکم نمیکنه انقد بداخلاقی و فوش و کتک دیدم که ازش سرد شدم هنوز خرید عید نکرده برام گف میریم شهر خودتون ازونجا بخر اینجام دعوامون شد از بازار برگشتیم زورش میاد خرج کنه میگه با پول خودت بخر منظورش دو قرون عیدی که گیرخودمو بچم اومده منم جلو خانوادم دعوا کردم باهاش و گفتم طلاق میخام

خب... خوب کردی

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

دیگه تحمل ندارم برگردم تو اون زندون بچم همش حوصلش سرمیره منم نهایت تا سرکوچه بتونم ببرمش تاب و سرسره کنه برام تکراریه عمرم بیهوده تلف کردم چکارکنم راضی بشه بیاد شهرما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم غربت زندگی میکنم افسرده شدم شوهرم هم اجازه نمیده کار کنم دستم تو جیب خودم باشه دونه دونه آرزوهام داره نابود میشه کاش ازدواج نمیکردم الانم نه راه پیش دارم نه پس نمیدونم چرا واسه بعضی ها زندگی اینقدر سخته دارم خفه میشم امیدم فقط به خداست 

2742

شما تنها نیستی که برا زندگی خودت تصمیم بگیری! یه بچه داری، وقتی به دنیاش اوردی مسئول شدی در برابرش، بچه هم پدر میخواد هم مادر، یه خونه گرم میخواد نه که فردا آواره بشه هی از این خونه به اون خونه پاسش بدید

دو جلسه برید مشاوره، روانشناس، هزارتا کانال و دوره همسرداری هست، گوش بده نگاه کن برا زندگیت تلاش کن اگه هزار راه رفتی و نشد راه هزار و یکمی میشه طلاق برات

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
خب... خوب کردی

سالی یه بار میبره بازار اونم بادعوا برمیگردونه پدرم جای پشت من باشه همش طرف اونه که لابد نداره مانتو میخای چکار زنی که جواب شوهرو بده زن نیس اونم کیف میکنه نمیزارن قهر بمونم تا ادمش کنم گفتن نری به زور بیرونت میکنیم حوصله ابروریزی تو فامیل نداریم

شما تنها نیستی که برا زندگی خودت تصمیم بگیری! یه بچه داری، وقتی به دنیاش اوردی مسئول شدی در برابرش، ...

مشاوره پول میخاد اهل این حرفا نیس دهن بینه مشاورش شدن خواهراش که محل نمیزارن ب من هنوز سال نورو تبریک نگفتن بعد این دعواشو بامن میکنه که تو مقصری 

2740
مشاوره پول میخاد اهل این حرفا نیس دهن بینه مشاورش شدن خواهراش که محل نمیزارن ب من هنوز سال نورو تبری ...

همین عیدی هاتو بده مشاور! ارزششون که بیشتر از زندگی دخترت نیست

وقتی شما گفتی طلاق واکنشش چی بود؟ 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
سالی یه بار میبره بازار اونم بادعوا برمیگردونه پدرم جای پشت من باشه همش طرف اونه که لابد نداره مانتو ...

یه کاری، هنری، حرفه ای بلد نیستی تو خونه کار انجام بده، یا کلاس آنلاین شرکت کن، این دوره و زمونه که نباید حوصلت سر بره

دستت بره جیب خودت راحت خرید کن

پدرتم تفکرات قدیمی داره، به پشتوانه اون نه میتونی قهر بری نه طلاق

یه فکر دیگه واسه خودت و تغییر همسرت بکن🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
منم غربت زندگی میکنم افسرده شدم شوهرم هم اجازه نمیده کار کنم دستم تو جیب خودم باشه دونه دونه آرزوهام ...

من خانواده شوهرم هستن که ای کاش نبودن اصلا ن زنگ میزنن نه سر. منم شدم مث خودشون البت غیرازخونه باباش

بعد این به زور خودش میخاد منو ببره خونه خواهرش منم نمیرم وقتی ازم نمیخان برم و خودشون نمیان کلا دعوا دارم سر همین نمیفهمه

یه کاری، هنری، حرفه ای بلد نیستی تو خونه کار انجام بده، یا کلاس آنلاین شرکت کن، این دوره و زمونه که ...

نه کلا تو خونه دلم میگیره ب سرم زده خودکشی کنم اما نمیرم تابفهمن چقد تحت فشارم وقتی شوهرم به بی حوصلگیا و تنهاییای من بی تفاوته و درقبال غرزدنام فوش میده و بعضا کتک میزنه دوست دارم بمیرم

2706